Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Wiata ogrodowa

Wiata ogrodowa

  • uniwersalne zastosowanie
  • szybki montaż / demontaż
  • mocna i stabilna konstrukcja
  • całkowicie zastępuje wiaty drewniane lub murowane

Z pewnością przydałby Ci się czasem wiata w ogrodzie, w której mógłbyś przechowywać narzędzia, materiały lub drewno? Wiata ogrodowa jest idealna do stworzenia zadaszonej przestrzeni w miejscach, w których nie możesz sobie pozwolić na wybudowanie stałego schronienia. Jest bardzo łatwa w przenoszeniu, dzięki czemu możesz swobodnie przenosić ją po ogrodzie wszędzie.


Konstrukcja
Niezależnie od tego, czy wybierzesz konstrukcję stalową, aluminiową, czy profesjonalną konstrukcję z profili sześciokątnych, wszystkie charakteryzują się wytrzymałością i stabilnością. Połączenia konstrukcji są skręcane, dzięki czemu każdy bez problemu poradzi sobie z wymianą dowolnej uszkodzonej części. Wodoodporność wiaty ogrodowej zapewnia plandeka dachowa, do której mocowane są boczne plandeki, które dodatkowo chronią przed wiatrem.

Montaż demontaż i kotwienie
Montaż i demontaż wiaty ogrodowej zajmuje tylko kilka minut. Konstrukcja nożycowa zapewnia, że ​​do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia i że jedna osoba może ją łatwo złożyć. Właściwe zakotwienie zabezpieczy przed uszkodzeniem przez wiatr.

Przechowywanie
Przed dłuższym przechowywaniem namiotu zalecamy wysuszenie plandek, aby zapobiec powstawaniu pleśni.