Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Wiata namiotowa

Wiata namiotowa

  • szybki montaż, demontaż
  • łatwość w przenoszeniu, co docenią zwłaszcza osoby, które często przemieszczają się z miejsca na miejsce
  • ochrona przed deszczem, wiatrem i śniegiem
  • wiele rozmiarów i kolorów

Często pracujesz na zewnątrz i przeszkadza Ci zła pogoda? Deszcz, wiatr czy palące słońce nie będą Ci już przeszkadzać. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wiata namiotowa, dzięki której praca staje się przyjemnością. Wiaty namiotowe nadają się również jako przestrzeń do przechowywania materiałów, narzędzi pracy czy maszyn. Utwórz tło w kilka minut i pracuj na sucho z dachem nad głową.

Czy potrzebujesz namiotu akordeonowego już dzisiaj? Jest dostępny w Popradzie, Rużomberku, Dolnym Kubinie, Liptowskim Hradoku, Breznie - na podstawie umowy telefonicznej możesz odebrać swój towar w Liptowskim Mikulaszu bez kosztów kuriera nawet wieczorem.


Konstrukcja
Wiata namiotowa ma na tyle mocną konstrukcję, że można ją wykorzystać na budowie lub innym stanowisku pracy, w którym pracujesz w trudnych warunkach. Stalowa wersja schronu radzi sobie z jeszcze silniejszymi wahaniami pogody. Aluminiowa konstrukcja jest lekka, przenośna i kompaktowa. Wodoodporna plandeka dachowa to oczywistość, do której w łatwy sposób można przymocować boczne plandeki na rzepy. Dla tych, którzy potrzebują czegoś ekstra, oferujemy wyjątkowo mocne aluminiowe konstrukcje sześciokątne w dwóch wersjach.

Montaż, demontaż i kotwienie
Dzięki konstrukcji nożycowej wiatę namiotową rozłożysz w kilka minut, nawet z założoną plandeką dachową. Do wyboru kilka wariantów wiat namiotowych. Aluminium czy stal? To zależy od Ciebie. Wiaty namiotowe można również kotwić do betonu za pomocą obciążenia wodą. Kołek kotwiący z naszej oferty można bez problemu zabić w trawie i piasku.

Przechowywanie
Wiata namiotowa jest po demontażu niewielkich rozmiarów, ale można ją również przechowywać w piwnicy.

Wiata namiotowa - photo