Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Wiata do przechowywania materiałów i drewna

  • stawiana w 5 minut
  • stabilna, niezawodna konstrukcja
  • nieprzemakalna, trwała plandeka dachowa
  • duży wybór rozmiarów

Brakuje Ci szopy lub garażu na podwórku, w którym mógłbyś przechowywać materiały lub narzędzia? Szukasz sposobu na zabezpieczenie drewna przed deszczem lub śniegiem? Wiata do przechowywania materiałów pomoże Ci przechować co potrzebujesz. Możesz wybierać spośród kilku rozmiarów, wariantów kolorystycznych czy materiałów konstrukcyjnych. Nie ufaj pogodzie i zabezpiecz to, co potrzebujesz. Jednak musisz pamiętać o jednym szczególe, zimą należy zrzucać śnieg z dachu, żeby konstrukcja się nie zawaliła.

Konstrukcja
Jeśli wahasz się, czy takie rozwiązanie jest wystarczająco stabilne, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. O wytrzymałość dobrze zakotwionej wiaty nie musisz się w ogóle martwić. Istnieją dwa podstawowe typy konstrukcji. Konstrukcja stalowa i aluminiowa. Aluminium jest bardziej odpowiednie do częstszego transportu, a stal jest bardziej odpowiednia, jeśli chcesz mieć dłużej namiot w jednym miejscu i naprawdę potrzebujesz maksymalnej ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

Oprócz szybko składanej konstrukcji nożycowej, namiot zawiera również wytrzymałą, wodoodporną plandekę dachową. Materiał wierzchni zapewni doskonałą ochronę tego, co jest przykryte w obszarze namiotu. Możesz również przymocować do dachu ściany boczne za pomocą rzepów i stworzyć zamknięte pomieszczenie do przechowywania tego, czego potrzebujesz. W ofercie posiadamy również wzmocnione aluminiowe konstrukcje z profili sześciokątnych.

Montaż, demontaż i kotwienie
Instalacja i demontaż są dość proste. Nawet bez instrukcji każdy może ją złożyć i nie zajmie mu to nawet 5 minut. Konstrukcja nożycowa gwarantuje bezpieczną i szybką obsługę. Dobra stabilność wiaty zależy od jakości zakotwienia. Jeśli wiatę umieścisz na miękkiej powierzchni, użyj szpilek kotwiących. Jeśli pod wiatą znajduje się beton, kamienie lub inny twardy materiał, dobrze jest zastosować obciążniki wodne.

Przechowywanie
Kiedy wiatę potrzebujesz tymczasowo złożyć, nic prostszego. Po złożeniu jest naprawdę bardzo mała i zajmuje minimum miejsca. Nawet największy gabarytowo namiot można wygodnie przewozić w samochodzie.

Wiata do przechowywania materiałów i drewna - photo