Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stoisko sprzedażowe

Stoisko sprzedażowe

  • łatwy montaż i demontaż
  • łatwy w utrzymaniu
  • różne rozmiary i kolory
  • wodoodporne, doskonała ochrona przed warunkami atmosferycznymi
  • łatwy transport i przechowywanie

Sprzedajesz na targu czy bazarze? Stoisz przez cały dzień, niezależnie od tego, czy pada deszcz, wieje wiatr, czy piecze słońce? Rozwiązaniem są dla Ciebie stoiska sprzedażowe. Stoisko sprzedażowe nadaje się do każdego rodzaju wyprzedaży - targi, promocje rzemieślnicze, giełdy itp. Z łatwością możesz z niego korzystać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz oddzielić się od konkurencji i jednocześnie chcesz, aby towar był chroniony pod dachem.


Konstrukcja
Oferujemy stoiska sprzedażowe w kilku typach konstrukcji i różnych rozmiarach. Od Ciebie zależy, co odpowiada Twoim potrzebom i czy wybierzesz konstrukcję stalową, aluminiową czy profesjonalną z profili sześciokątnych. Wszystkie rodzaje są łatwe w utrzymaniu. Oferujemy rozmiary od najmniejszego 2x2m, do największego 6x3m.

Montaż, demontaż i kotwienie

Dzięki konstrukcji nożycowej namiot sprzedażowy rozstawisz w kilka minut. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi i może zrobić to jedna osoba. Wymiary złożonego i spakowanego namiotu mile Cię zaskoczą -  z łatwością można go przewieźć ze sobą samochodem i mieć go pod ręką w każdej chwili. Konstrukcję stoiska można zakotwić szpilkami, pasami mocującymi czy obciążnikami wodnymi.

Przechowywanie
Składane stoisko sprzedażowe nie zajmuje dużo miejsca i nie wymaga specjalnych warunków przechowywania.

Stoisko sprzedażowe - photo