Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stoisko rozkładane

Stoisko rozkładane

  • mobilność, łatwe przechowywanie
  • wszechstronność zastosowania
  • różne rozmiary i kolory
  • możliwość łączenia w celu uzyskania większych rozmiarów
  • dostępność części zamiennych


Składane namioty świetnie się przydają, gdy trzeba coś przykryć lub wydzielić oddzielną przestrzeń. Składane stoisko można postawić naprawdę wszędzie, bez użycia narzędzi. Wybierz z wielu oferowanych wymiarów i kolorów.


Konstrukcja
Do wyboru są dwa rodzaje konstrukcji - aluminiowa i stalowa. Oba są wystarczająco mocne i stabilne, aby poradzić sobie z nagłymi zmianami pogody. Posiadamy konstrukcje w czterech wersjach od podstawowej do profesjonalnej. Plandeki dachowe do wszystkich namiotów składanych są wodoodporne, plandeki boczne mocuje się łatwo za pomocą rzepów do dachu namiotu.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nożycowa konstrukcja stoiska składanego zapewnia, że ​może on zostać rozłożony przez jedną osobę w ciągu kilku minut. Złożony nie zajmuje dużo miejsca, a do transportu wystarczy samochód osobowy. Zakotwienie za pomocą szpilek lub obciążników wodnych zapewnia, że namiot wytrzyma nawet nagłe wahania pogody.

Przechowywanie
Przed składowaniem zalecamy wysuszenie plandeki dachowej, aby zapobiec tworzeniu się pleśni. Poza tym składany stojak jest łatwy do przechowywania.

Stoisko rozkładane - photo