Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stoisko wystawowe

Výstavný stan

  • szybki i łatwy montaż
  • mocna i stabilna konstrukcja
  • nieprzemakalna plandeka dachowa
  • możliwość nadruku reklamowego

Przykuj uwagę! Wystawy są po to, abyś mógł zaprezentować się najlepiej jak potrafisz. Jeśli naprawdę chcesz wyróżnić się z tłumu i pokazać się, stoisko wystawowe jest sposobem, który może Ci znacząco pomóc. Jednocześnie namioty są świetnym narzędziem marketingowym do zwiększania popularności Twojej marki.

Wyróżnij się z tłumu i bądź wyjątkowy. Możesz również zlecić nam nadruk na stoiska wystawowym. „Ubierz go” w firmowe kolory, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Konstrukcja
Nasze stoiska wystawowe są łatwo przenośne. Jeśli często przemieszczasz się między wystawami lub targami, docenisz prostą, ale solidną konstrukcję namiotów. Stoiska posiadają nożycową, szybko składaną konstrukcję, której ogromnym atutem jest szybki montaż i demontaż. Możesz zaoferować swoje towary w ciągu 10 minut od przybycia na miejsce.

Do wyboru są dwa rodzaje konstrukcji – stalowa lub lżejsza aluminiowa. Każda ma swoje zalety. Do wnętrz i do pomieszczeń, w których nie ma ryzyka ekstremalnych naprężeń konstrukcji wystarcza aluminium. Jeśli jednak potrzebujesz maksymalnej stabilności i wytrzymałości, wybierz stal, która jest również nieco tańsza. Jeśli potrzebujesz kompromisu między mobilnością a trwałością, wypróbuj wzmocnione konstrukcje aluminiowe z profilem sześciokątnym. Oczywiście do każdego namiotu dołączona jest wodoodporna, wytrzymała plandeka dachowa. Istnieje możliwość przymocowania do niej plandek bocznych za pomocą rzepów, a w razie zainteresowania możemy również nadrukować reklamę.

Montaż, demontaż i kotwienie
 Stoiska wystawowe są szybko demontowane, można je zmontować i rozłożyć w kilka minut. Nożycowa konstrukcja umożliwia łatwą obsługę, nawet dzieci sobie z nią poradzą. Jednak zawsze ważne jest, aby dobrze zakotwić namiot. Jest na to kilka sposobów. Jeżeli podłoże jest betonowe, odpowiednie są obciążniki wodne. Jeśli masz namiot postawiony na trawie lub podobnej miękkiej powierzchni użyj szpilek kotwiących.

Przechowywanie
Stoiska wystawowe mają kompaktowe wymiary i po spakowaniu zajmują minimum miejsca. Możesz je łatwo spakować i przetransportować w samochodzie, nawet nie zauważysz ich w furgonetce. Nie zajmują praktycznie żadnej przestrzeni w piwnicy, magazynie czy biurze.

Stoisko wystawowe - photo