Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stoisko do sprzedaży produktów lokalnych

Jeśli jesteś rolnikiem lub rzemieślnikiem i sprzedajesz swoje produkty bezpośrednio z domu, mamy rozwiązanie odwiecznego problemu, jak chronić siebie i produkty przed pogodą, a nawet przyciągać uwagę kupujących. Stoisko do sprzedaży produktów lokalnych jest idealną alternatywą dla drewnianych altan czy wiat, które w takich przypadkach są dość niepraktyczne.

Namioty do sprzedaży produktów lokalnych pozwalają na stworzenie zadaszonego pomieszczenia w tej części podwórka lub ogrodu, która nie jest zadaszona. Jednocześnie, jeśli skorzystasz z naszej opcji nadruku namiotu tekstem reklamowym lub grafiką, możesz od razu przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Konstrukcja
Stoisko sprzedażowe posiada bardzo prostą konstrukcję, aby każdy mógł sobie z nim poradzić, a jego montaż nie zajmował zbyt wiele czasu. Do wyboru są dwa materiały: aluminium i stal. Pod względem stabilności i trwałości nie ma znaczenia, który wariant wybierzesz. Jeśli jednak chcesz stoisko częściej przenosić, lepiej wybrać konstrukcję aluminiową, która jest lżejsza. Zaletą konstrukcji stalowej jest nieco niższa cena. Stoisko do sprzedaży produktów lokalnych oprócz konstrukcji nożycowej posiada również wytrzymały, wodoodporny dach. Możliwe jest również przymocowanie ścian bocznych.

Jeśli jesteś bardziej wymagający, mamy dla Ciebie profesjonalne stoiska o mocnej konstrukcji z profili sześciokątnych.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nasze stoiska posiadają nożycową konstrukcję szybkiego montażu, którą nawet osoba, która pierwszy raz zetknie się z tym mechanizmem, może zmontować w mniej niż 10 minut, łącznie z zakotwieniem. To w zakotwieniu kryje się tajemnica trwałości naszych namiotów.

Jeśli twoje podwórko ma gliniane lub miękkie podłoże, dokup dodatkowe szpilki kotwiące. Jeśli rozkładasz namiot na betonie lub podobnej twardej powierzchni (drewno), zalecamy zakotwić namiot obciążnikami wodnymi.

Przechowywanie
Nie ma znaczenia, który rozmiar stoiska wybierzesz. Wszystkie po złożeniu mają bardzo kompaktowe wymiary i zajmują niewiele miejsca. Do auta zmieści się nawet to o największych gabarytach. Wystarczy 5 minut, aby go złożyć i wstawić do garażu.

Stoisko do sprzedaży produktów lokalnych - photo