Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot na auto

Namiot na auto

  • szybki montaż, niska waga
  • różne typy konstrukcji i wybór kolorów
  • cenowo dostępny dla każdego
  • ochrona przed deszczem, wiatrem i słońcem
  • łatwy transport i przechowywanie
  • zastępuje garaż murowany

Zawsze chciałeś mieć garaż, ale nie stać Cię na niego lub brakuje Ci miejsca? Teraz masz wreszcie możliwość schowania samochodu pod dachem i nie zostawiania go samego na łaskę pogody. Komfort, prostota i wygoda. Namioty samochodowe to rozsądne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na swoich czterokołowcach i nie chcą wystawiać go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub deszcz. Wybierz jeden z kilku praktycznych wymiarów - nie musisz się martwić, że masz duży samochód. Namiot samochodowy jest również powszechnie używany jako boks wyścigowy, mobilny garaż, magazyn części zamiennych lub narzędzi.


Konstrukcja
Konstrukcja stalowa lub aluminiowa zapewnia odpowiednią stabilność, a kupując również ściany boczne masz kompletny garaż. Namiot samochodowy nadaje się do wszystkich typów samochodów.

Montaż, demontaż i kotwienie
Złożenie namiotu samochodowego jest bardzo łatwe. W ciągu kilku minut zrobi to kompletny laik. Po złożeniu jest łatwy do przechowywania i wygodnie mieści się w bagażniku samochodu. Stwórz bezpieczne miejsce dla swojego samochodu.

Przechowywanie
Namiot samochodowy możesz przechowywać bez najmniejszych problemów, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Przed złożeniem zalecamy wysuszenie plandeki dachowej.

Namiot na auto - photo