Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Rozkładane stoisko

Rozkładane stoisko

  • szybki montaż i demontaż
  • łatwy transport, zmieści się do każdego auta
  • duży wybór kolorów i rozmiarów
  • regulowana wysokość wejścia
  • ochrona przed wiatrem, deszczem i słońcem

Sprzedajesz na targu lub pracujesz na zewnątrz i potrzebujesz dachu nad głową? W takim razie składane stanowisko jest dla Ciebie mile widzianym pomocnikiem. Z łatwością rozłożysz je i złożysz w dowolnym miejscu. Sześć wersji kolorystycznych, 4 rodzaje konstrukcji i 5 rozmiarów gwarantuje, że z pewnością wybierzesz stanowisko odpowiadające Twoim potrzebom. Plandeki boczne można dobrać według różnych kolorów, a nogami regulować wysokość wejścia.


Konstrukcja
Masz do wyboru konstrukcję stalową lub aluminiową. Dzięki swojej cenie jest to  najtańsza opcja tymczasowego zadaszenia powierzchni. Oba typy konstrukcji  są wystarczająco mocne, a jednocześnie łatwe w transporcie.

Montaż, demontaż i kotwienie
Dzięki konstrukcji nożycowej namioty składane można łatwo złożyć i rozłożyć przez jedną osobę w kilka minut. Składane stanowisko bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu, mimo że największy wymiar w naszej ofercie to aż 6x3 metra. Dzięki złączom śrubowym można łatwo wymienić uszkodzoną część. Przy odpowiednim zakotwieniu namiot wytrzyma bardziej niekorzystne warunki pogodowe.

Przechowywanie
Stoisko rozkładane jest bardzo łatwe w przechowywaniu i nie zajmuje dużo miejsca.