Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Rozkładana altanka

Rozkładana altanka

  • mobilna i łatwa w przechowywaniu
  • łatwy i szybki montaż i demontaż
  • dostępna w różnych rozmiarach i kolorach
  • solidna konstrukcja, korzystna cena, łatwa konserwacja, długa żywotność
  • dostępność części zamiennych


Rozkładane altanki nadają się do różnych zastosowań, takich jak wesela, przyjęcia ogrodowe i inne rodzaju imprezy. Zapewnią dach nad głową nie tylko do wypoczynku i rozrywki, ale także do pracy. Rozkładana altanka jest łatwa w transporcie i mieści się w bagażniku mniejszego samochodu.

Konstrukcja
Posiadamy w ofercie składane altanki w kilku rodzajach konstrukcji. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na stal, aluminium, czy skorzystasz z naszej oferty konstrukcji z profili sześciokątnych. Konstrukcje są mocne i stabilne. Dostępne rozmiary 2x2m, 2x3m, 3x3m, 4,5x3m i 6x3m. Plandeki dachowe i boczne dostępne są w 6 kolorach z możliwością łączenia kolorów.

Montaż, demontaż i kotwienie
Konstrukcja składanej altanki jest bardzo mobilna. Jej złożenie i rozłożenie nawet mniej wprawnym zajmie zaledwie kilka minut. W ciągu paru chwil masz dach nad głową. Ponieważ pogoda jest zwykle zmienna, zalecamy dobre zakotwienie składanego altanki. Zakotwienie za pomocą szpilek lub obciążników wodnych zapewni, że namiot wytrzyma nawet silniejsze wahania pogodowe.

Przechowywanie

Składana altanka po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jej przechowywanie nie jest trudne. Jeśli planujesz przechowywać altankę przez dłuższy czas, zalecamy dokładne wysuszenie plandeki dachowej.

Rozkładana altanka - photo