Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Przenośne stanowisko

  • łatwa obsługa
  • mocna, wysokiej jakości konstrukcja
  • skuteczna ochrona przed niekorzystną pogodą
  • świetna mobilność

Pracujesz na zewnątrz? Potrzebujesz stworzyć tymczasowy magazyn, czy po prostu potrzebujesz zamkniętej przestrzeni na imprezę? Dach nad głową zawsze jest odpowiedni. Niezależnie od tego, czy świeci słońce, pada śnieg, czy deszcz. Dzięki prostemu przenośnemu namiotowi możesz w kilka minut stworzyć zadaszenie w dowolnym miejscu. Wystarczy wyciągnąć przenośne stanowisko z samochodu, rozłożyć je, zakotwić i jest gotowe, by dobrze Ci służyć.

Konstrukcja
Opatentowana, szybko składana konstrukcja nożycowa przenośnych stanowisk jest na tyle mocna, że ​​możesz korzystać ze nich nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Masz do wyboru dwie opcje: konstrukcję stalową, albo aluminiową. Nie ma różnicy w wytrzymałości lub stabilności między nimi. Niemniej jednak wersja stalowa jest bardziej odpowiednia do długotrwałego użytkowania w jednym miejscu, a wersja aluminiowa jest idealna, jeśli stojak wymaga częstszego przenoszenia.

Wodoodporna, wytrzymała plandeka, z której wykonany jest dach przenośnego stojaka, zapewni Ci suchość. Możliwe jest również przymocowanie do dachu za pomocą rzepów ścian bocznych  i tym samym uczynienie przenośnego stanowiska zamkniętą przestrzenią, na przykład do przebierania się, przechowywania materiałów lub  rzeczy osobistych.

Jeśli potrzebujesz naprawdę wytrzymałego przenośnego stanowiska, polecamy profesjonalne namioty z sześciokątnym profilem nośnym

Montaż, demontaż i kotwienie
Ogromną zaletą przenośnych stanowisk jest ich prosty montaż i demontaż. Obie operacje laik może wykonać w ciągu 5 minut bez użycia narzędzi. W ciągu 10 minut od przybycia namiot jest w pełni zdatny do użytku i zabezpieczony przed przemieszczaniem się. Kotwienie jest również bardzo łatwe. Zależy to głównie od twardości podłoża. Wystarczy wbić szpilki kotwiące w glinę, piasek lub inną miękką powierzchnię. Jeśli jednak pod namiotem masz beton, kamienie lub np. drewno, lepiej zastosować obciążniki wodne, które zapewnią stabilność konstrukcji.

Przechowywanie
Przechowywanie przenośnego stanowiska jest absolutnie niewymagające. Dzięki kompaktowym wymiarom namiot po złożeniu jest bardzo łatwy w przenoszeniu. Bez problemu zmieści się nie tylko w samochodzie dostawczym ale również w samochodzie osobowym. Przenośne stanowisko nie zajmie dużo miejsca w garażu, piwnicy czy szopie.

Przenośne stanowisko - photo