Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Płócienna wiata

Płócienna wiata

  • szybki montaż / demontaż
  • nieprzemakalna plandeka dachowa
  • możliwość przymocowania  scian bocznych
  • duży wybór rozmiarów i kolorów
  • doskonała ochrona przed deszczem, wiatrem i palącym słońcem
  • prosta obsługa


W ciągu kilku minut bez większego wysiłku można zbudować płócienną wiatę o konstrukcji nożycowej. Od teraz każde wydarzenie pod niebem będzie suche i zacienione. Płócienne wiaty doskonale chronią nie tylko przed deszczem, ale również tworzą przyjemny cień w upalne lato. Płócienna wiata jest bardzo łatwa w transporcie, dzięki czemu można ją swobodnie przenosić w dowolne miejsce.

Konstrukcja
Płócienne zadaszenie ma solidną i stabilną konstrukcję stalową malowaną proszkowo, która chroni ją przed korozją. Oferujemy również konstrukcje aluminiowe i z profili sześciokątnych, które są bardziej estetyczne i lżejsze, co szczególnie docenisz podczas transportu. Regulowana wysokość nóg, części zamienne, nieprzemakalna plandeka dachowa, możliwość dołożenia ścian bocznych - to tylko niektóre z zalet płóciennych wiat.

Montaż, demontaż i kotwienie
Dzięki konstrukcji nożycowej zbudujesz płócienną wiatę w kilka minut, nawet z założeniem plandeki dachowej. Plandeka może pozostać na konstrukcji na stałe. Ściany boczne ochronią Cię nie tylko przed wiatrem, ale także przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Właściwe zakotwienie zapobiegnie uszkodzeniu namiotu.

Przechowywanie
Po złożeniu namiot zajmuje niewiele miejsca, można go przechowywać w piwnicy.

Płócienna wiata - photo