Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Pawilon ogrodowy składany

Pawilon ogrodowy składany

  • szybki montaż i demontaż
  • po imprezie po prostu go spakujesz i nie będzie zajmował miejsca w ogrodzie
  • w każdej chwili możesz go przenieść tam, gdzie go potrzebujesz
  • tańsze rozwiązanie niż altanka drewniana lub murowana
  • minimalne wymagania konserwacyjne w porównaniu do innych pawilonów


Tęsknisz za altanką ogrodową, ale brakuje Ci miejsca w ogrodzie? Rozwiązaniem dla Ciebie są składane pawilony ogrodowe. W kilka minut masz w ogrodzie wybudowaną altankę, w której Ty i Twoi goście możecie ukryć się przed słońcem, deszczem czy nieprzyjemnym wiatrem. Nawet najgorsza pogoda nie przeszkodzi w grillowaniu z przyjaciółmi. Po imprezie wystarczy ją spakować i złożyć w miejscu, gdzie będzie przechowywana.


Konstrukcja
Możesz wybrać konstrukcję aluminiową lub stalową, która przy dobrym zakotwieniu poradzi sobie nawet z silnym wiatrem, burzą lub szaloną zabawą. Mocowane na rzep plandeki boczne ukryją Cię przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nawet największy pawilon ogrodowy z naszej oferty o wymiarach 6x3m bez problemu rozłożą dwie osoby. Nie potrzeba żadnych narzędzi ani doświadczenia zawodowego. W ciągu kilku minut w Twoim ogrodzie powstanie pawilon ogrodowy, który sam zmontowałeś. Zaleca się zakotwiczenie go za pomocą szpilek, pasów lub obciążeń wodnych.

Przechowywanie
Przechowywanie jest łatwe. Złożona altanka ma tylko 1,5 m długości i zmieści się wszędzie. Na sezon zimowy, podczas składowania, zalecamy dobre wysuszenie plandeki dachowej.