Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namioty wędkarskie

  • łatwy i szybki montaż
  • wytrzymała, stabilna konstrukcja
  • skuteczna ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
  • łatwy transport

Czy jesteś jednym z tych, którzy łowią ryby przy każdej pogodzie? Wypróbuj szybkorozkładany namiot wędkarski. Zafunduj sobie dach nad głową nawet podczas największego oberwania chmury. Latem będziesz cieszyć się łowieniem ryb w przyjemnym cieniu. Namioty dla wędkarzy zapewniają duży komfort nawet w trudnych warunkach naturalnych oraz dach, pod którą można zaprosić również kolegów wędkarzy.

Konstrukcja
Oferujemy namioty wędkarskie o solidnej, ale lekkiej szybkorozkładanej konstrukcji. Możesz wybrać wersję  aluminiową lub stalową. Wybierz w zależności od warunków, w jakich najczęściej łowisz i jak często będziesz musiał przenosić namiot. Biwak wędkarski możesz rozłożyć w swoim ulubionym miejscu w 5 minut. Możesz również przymocować do niego ściany boczne i stworzyć zamknięte pomieszczenie.

Montaż, demontaż i kotwienie
Zarówno stal, jak i aluminium mogą wytrzymać deszcz lub wiatr. Dzięki bardzo prostemu montażowi nie zdarzy się już, że podczas wędkowania zaskoczy Cię burza. Rozłożenie nie zajmie Ci nawet 5 minut. Przede wszystkim namiot musi być dobrze zakotwiony. W przypadku miękkich powierzchni zalecamy użycie szpilek kotwiących, jeśli brzeg jest kamienisty lub nawet betonowy, należy obciążać namiot obciążnikami wodnymi.

Przechowywanie
Przechowywanie namiotów wędkarskich nie jest trudne. Dzięki kompaktowym wymiarom po złożeniu można je z łatwością zabrać do samochodu i przechowywać w dowolnym miejscu. Nawet wersja stalowa nie jest przesadnie ciężka, dzięki czemu można ją bez problemu złożyć i spakować. Nie zajmą dużo miejsca w blokowej piwnicy czy w garażu domu jednorodzinnego.

Namioty wędkarskie - photo