Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot wystawowy

Namiot wystawowy

  • możliwość nadruku reklamowego
  • stalowa lub aluminiowa konstrukcja
  • szybki montaż / demontaż bez użycia narzędzi
  • łatwa obsługa
  • duży wybór rozmiarów, możliwość łączenia ze sobą wielu namiotów, aby uzyskać większą przestrzeń

Namioty wystawowe to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi. Często jeździsz, aby zaprezentować swoje produkty na wystawach, konferencjach lub innych wydarzeniach? Wybierz z naszej oferty, a otrzymasz idealną przestrzeń do reprezentacji. Potrzebujesz małej przestrzeni lub królewskiego wymiaru? Oferujemy namioty wystawowe od 2x2m do 6x3m.


Konstrukcja
Konstrukcja stalowa, aluminiowa lub sześciokątna - po prostu wybierz zgodnie z Twoimi potrzebami. Połączenia konstrukcji są skręcane, więc w przypadku uszkodzenia możesz samodzielnie wymienić dowolną część. Konstrukcja może różnić się również przekrojem nóg : klasyczny kwadratowy lub wysokonośny profil sześciokątny.

Montaż, demontaż i kotwienie
Zaletą wszystkich konstrukcji nożycowych jest szybkość rozłożenia. Możesz to zrobić w 5 minut. Stoisko wystawowe jest niezwykle mobilne. Bez problemu można go przewozić w samochodzie przez długi czas, nie zajmując dużo miejsca. Właściwe zakotwienie zapobiegnie uszkodzeniu namiotu.

Przechowywanie
Przechowywanie namiotu wystawowego nie jest kłopotliwe, po złożeniu zajmuje mało miejsca i nie wymaga specjalnych warunków składowania.

Namiot wystawowy - photo