Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot weselny

Namiot weselny :

  • ochrona przed deszczem, wiatrem i słońcem
  • namiot weselny możesz udekorować według własnych pomysłów, bez problemu przyozdobisz go światełkami lub kwiatami
  • różne rozmiary: od 2x2 do 6x3, namioty można również łączyć, dzięki czemu w efekcie można uzyskać jedną dużą powierzchnię łączną
  • zadaszenie dla zespołu lub parkietu tanecznego

Planujesz ślub w plenerze? Namioty weselne to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wybierz spośród wielu rozmiarów i kolorów. Zakup namiotu weselnego jest tańszą alternatywą, niż jego wynajem. Z namiotu można korzystać nawet po weselu m.in. jako pawilon ogrodowy lub namiot imprezowy.


Konstrukcja:
W wersji podstawowej namiot wykonany jest ze konstrukcji stalowej, która jest malowana farbą proszkową. Jeśli szukasz bardziej estetycznej wersji, istnieje wariant aluminiowy, który jest również zauważalnie lżejszy. Dla tych, którzy szukają czegoś ekstra, oferujemy profesjonalną konstrukcję z sześciokątnych profili aluminiowych. Plandeka dachowa wchodzi w skład oferowanego produktu i jest oczywiście wodoodporna. Plandeki boczne zapinane są na rzepy.

Montaż, demontaż i kotwienie
Dzięki systemowi nożycowemu, montażu i demontażu może dokonać jedna osoba w ciagu kilku minut. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Zalecamy zakotwienie namiotu weselnego za pomocą szpilek lub obciążników wodnych.

Przechowywanie:
Namiot po złożeniu i spakowaniu nie zajmuje dużo miejsca i można go przechowywać w dowolnym miejscu.

Namiot weselny - photo