Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot weselny

Szybkorozkładany namiot weselny

  • bardziej opłacalny, niż wynajęcie namiotu weselnego
  • możliwość wyposażenia w podłogę, oświetlenie LED lub dekorację kwiatową
  • szeroka gama rozmiarów, możliwość łączenia namiotów w celu uzyskania większej powierzchni
  • nadaje się do użytku m.in. jako pawilon ogrodowy

Chcesz, aby Twój ślub był nieszablonowy i romantyczny? Zafunduj sobie wesele na świeżym powietrzu. Namioty weselne pomogą w przygotowaniu przestrzeni dla gości i dzięki nim będziesz cieszyć się weselem w cudownym klimacie. Zastosowanie namiotów weselnych może być bardzo szerokie. Stwórz szatnie, jadalnię lub altanę, gdziekolwiek tego potrzebujesz. 


Konstrukcja
Oferujemy konstrukcje stalowe, aluminiowe lub profesjonalne o profilu sześciokątnym w różnych rozmiarach. Wybierz rozmiar, którego potrzebujesz z naszych namiotów weselnych i podaruj sobie i swoim gościom wyjątkowe wrażenia z ceremonii w plenerze. Wodoodporna plandeka dachowa gwarantuje doskonałą ochronę przed deszczem, wiatrem, ale także palącym słońcem.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nie musisz się martwić o rozstawienie namiotu weselnego. Nawet mniej wprawne osoby są w stanie to zrobić w ciągu paru minut, a dzięki odpowiedniemu zakotwieniu nie stracisz dachu nad głową.

Przechowywanie
Złożony namiot weselny zajmuje minimum miejsca i nie wymaga specjalnych warunków składowania. Zalecamy przechowywanie z dobrze wysuszoną plandeką.

Namiot weselny - photo