Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot wędkarski

Namiot wędkarski

  • natychmiastowe rozłożenie bez większego wysiłku
  • doskonała ochrona przed deszczem, wiatrem i palącym słońcem
  • łatwa obsługa, po złożeniu zmieści się do auta, co docenisz podczas przemieszczania się
  • dostępny w kilku rozmiarach: od najmniejszego 2x2m do największego 3x6m

Namiot wędkarski jest integralną częścią wyposażenia wędkarza. Są odpowiednie dla każdego, kto każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Służą jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Już nie zmokniesz, ani nie zrezygnujesz powodu upału. Oferujemy namioty wędkarskie w kilku kompaktowych rozmiarach. Dla klasycznych wędkarzy wystarczy nawet 2×2m. Ci, którzy potrzebują więcej miejsca, mogą wybrać większe wymiary do 3×6m.


Konstrukcja
Możesz wybrać konstrukcję aluminiową lub stalową. Obie są wystarczająco mocne i wytrzymałe. Nie musisz obawiać się nawet w niesprzyjających warunkach. Plandeka dachowa jest oczywiście wodoodporna. Namiot wędkarski można zamknąć za pomocą ścian bocznych, które w łatwy sposób mocuje się do dachu za pomocą rzepów.

Montaż, demontaż i kotwienie
Rozłożenie namiotu wędkarskiego zajmie Ci minimum czasu i pozwoli Ci realizować swoje hobby. Ponadto jest on niezwykle wytrzymały. Bez problemu zmieści się w  samochodzie i nie zajmuje dużo miejsca. Przy odpowiednim zakotwieniu nawet prawdziwa burza nie zepsuje Twojego wędkowania.

Przechowywanie
Przed dłuższym przechowywaniem zalecamy dobrze wysuszyć plandeki, aby zapobiec ich pleśnieniu.