Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot wędkarski

Namiot wędkarski

  • szybkie złożenie i rozłożenie
  • ochrona przed deszczem, wiatrem i palącym słońcem
  • duży wybór rozmiarów od 2x2m do 6x3m
  • łatwy transport, spakowany zmieści się do samochodu
  • łatwa konserwacja

Każdy dobry wędkarz powinien mieć swój własny namiot. Chociaż ryby biorą przy każdej pogodzie, wędkarze najlepiej radzą sobie w cieple i suchości. Nasze namioty wędkarskie zadbają o to, aby podczas łowienia ryb deszcz nie kapał ci za kołnierz, a jeśli grzeje słońce, nie będziesz narażony na oparzenia słoneczne. Praktyczne namioty wędkarskie ochronią Cię i zapewnią komfort, o jakim nigdy podczas wędkowania nie marzyłeś.


Konstrukcja
Możesz wybrać konstrukcję stalową lub aluminiową. Obie są bardzo wysokiej jakości, a jeśli zakotwisz namiot, nie musisz się martwić, że "odleci" przy silnym wietrze. Dla najbardziej wymagających oferujemy 2 rodzaje aluminiowych konstrukcji z profili sześciokątnych, które wytrzymują nawet ekstremalne warunki pogodowe.

Montaż, demontaż i kotwienie
Namiot wędkarski ustawisz raz-dwa. Wystarczy 5 minut i masz dach nad głową. Nawet największy namiot o powierzchni 6x3 metry można bez problemu rozłożyć, złożyć i schować do bagażnika samochodu. Wodoodporny dach namiotu wędkarskiego zagwarantuje, że nie zmokniesz podczas wędkowania w deszczu. Ściany boczne mocowane są do namiotu za pomocą rzepów. Namiot wędkarski można zakotwić za pomocą szpilek i pasów mocujących.

Przechowywanie
Przed dłuższym składowaniem zalecamy wysuszenie plandek, aby zapobiec tworzeniu się pleśni.

Namiot wędkarski - photo