Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot samorozkładany

Namiot samorozkładany

  • montaż / demontaż w ciągu paru minut
  • wymiary: od 2x2m do 6x3m
  • konstrukcja stalowa lub aluminiowa
  • regulowana wysokość wejścia 
  • wszechstronne zastosowanie


Jeśli podczas pracy często przemieszczasz się z miejsca na miejsce, a dodatkowo potrzebujesz dachu nad głową, nasze namioty składane są właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. Oferujemy namiot samorozkładany w kilku kompaktowych rozmiarach, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada i spełnia wszystkie Twoje wymagania. Skorzystaj z ich szerokiego zastosowania: jednego dnia mogą służyć jako pawilon ogrodowy lub namiot imprezowy, a następnego dnia z łatwością zamienią się w garaż, mobilny warsztat czy stoisko sprzedażowe. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar.


Konstrukcja
W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów konstrukcji namiotów samorozkładanych. Podstawowa konstrukcja to stal malowana proszkowo. Wariant aluminiowy jest bardziej estetyczny i lżejszy. Dla bardziej wymagających proponujemy aluminiowe konstrukcje o profilu sześciokątnym w dwóch wersjach -  o średnicy 40x40mm oraz 50x50mm.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nawet największy namiot z naszej oferty o powierzchni 18 m2 rozłożysz w kilka minut. Po złożeniu zmieści się w bagażniku każdego auta. Przy prawidłowym zakotwieniu samorozkładany namiot  poradzi sobie również z wiatrem i deszczem.

Przechowywanie
Po złożeniu namioty szybkorozkładane nie zajmują dużo miejsca, a przechowywanie nie wymaga specjalnych warunków, jednak przed złożeniem zalecamy wysuszenie plandeki dachowej.

Namiot samorozkładany - photo