Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot rozkładany

Namiot rozkładany

  • wszechstronne zastosowanie
  • mocna, stalowa lub aluminiowa konstrukcja
  • duży wybór rozmiarów i kolorów
  • dostępność części zamiennych
  • ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Często zmieniasz miejsce pracy i chciałbyś mieć mobilny warsztat? Potrzebujesz wysokiej jakości przestrzeni do sprzedaży lub promocji swoich produktów? Namioty rozkładane to idealne rozwiązanie. Z ich pomocą w krótkim czasie stworzysz przestrzeń w dowolnym miejscu, którą wykorzystasz na to, czego potrzebujesz. Najmniejszy namiot 2×2m nadaje się na przykład do przykrycia materiału, duże namioty 3×6m mogą służyć jako garaż lub większy mobilny warsztat. Zastosowanie jest bardzo szerokie. Wybierz to, czego potrzebujesz.


Konstrukcja
Stal czy aluminium? To od Ciebie zależy, jaki rodzaj konstrukcji wybierzesz. Konstrukcja stalowa jest cięższa, jej powierzchnia pokryta jest farbą proszkową, co zapobiega korozji. Aluminiowa konstrukcja wygląda bardziej estetycznie i jest oczywiście lżejsza, co docenią zwłaszcza kobiety. Jednak wszystkie konstrukcje namiotów rozkładanych są wystarczająco mocne i stabilne.

Montaż, demontaż i kotwienie
Namioty rozkładane zyskały popularność głównie ze względu na nożycową konstrukcję, która pozwala na jego łatwe rozłożenie i złożenie. Plandeka jest wodoodporna, plandeki boczne mocowane są do dachu za pomocą rzepów. Ważne jest zakotwienie namiotu, aby go nie uszkodzić m.in. przy silnym wietrze.

Przechowywanie
Namioty rozkładane nie wymagają specjalnych warunków przechowywania. Zalecamy dokładne wysuszenie plandeki dachowej, aby zapobiec tworzeniu się na niej pleśni.