Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot rodzinny

Namiot rodzinny

  • ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
  • łatwy transport
  • duży wybór rozmiarów i kolorów
  • mocna, stalowa lub aluminiowa konstrukcja
  • dostępność części zamiennych
  • wszechstronne zastosowanie

Jeśli często jeździsz na biwak z rodziną lub przyjaciółmi lub po prostu chcesz mieć miejsce w ogrodzie, w którym możesz spokojnie posiedzieć z najbliższymi, namioty rodzinne są świetnym rozwiązaniem. Ich wielką zaletą jest mobilność, choć zawsze mogą znaleźć inne zastosowanie, czy jako zadaszenie na grilla, czy  imprezę z przyjaciółmi lub zadaszenie piaskownicy dla dzieci - zastosowań jest naprawdę wiele. Zapewni niezbędny dach nad głową, stworzy przyjemny cień lub ochronę przed deszczem.


Konstrukcja
Konstrukcja jest bardzo mocna i wykonana ze stali lub aluminium. Dużym atutem jest wielkość złożonych i spakowanych namiotów rodzinnych - bez problemu zmieszczą się one w bagażniku mniejszego samochodu, dzięki czemu można je wszędzie zabrać ze sobą. Wybierz kolor lub dodatkowe wyposażenie, a każda impreza rodzinna może odbyć się w przyjemnej atmosferze

Montaż, demontaż i kotwienie
Rozłożenie namiotu rodzinnego jest łatwe. Nawet osobie z minimum praktyki zajmie to maksymalnie kilka minut. Dzięki konstrukcji nożycowej nawet kobiety są w stanie go rozłożyć i to bez użycia narzędzi. Aby namiot rodzinny służył jak najdłużej, musi być prawidłowo zakotwiony. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szpilki, pasy mocujące i obciążniki wodne.

Przechowywanie
Jeśli przechowujesz namiot rodzinny przez dłuższy czas, zalecamy dokładne wysuszenie plandeki dachowej, aby zapobiec jej uszkodzeniu w wyniku powstania pleśni.

Namiot rodzinny - photo