Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot reklamowy

Namiot reklamowy

  • mobilna reklama
  • nadruk według własnego pomysłu
  • szybki montaż i demontaż
  • duży wybór rozmiarów od 2x2m do  6x3m
  • cenowo dostępny dla każdego

Potrzebujesz zrobić odpowiednią reklamę dla siebie lub swojej firmy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Namioty reklamowe z indywidualnym nadrukiem. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych i stworzyć stoisko prezentacyjne z kolorami Twojej firmy. Przygotuj wyjątkowe doświadczenie dla swoich klientów i zaproś ich do swojego namiotu.


Konstrukcja
Łatwo przenośna i estetyczna konstrukcja aluminiowa czy cięższa stal? Wybór należy do Ciebie. Dla tych, którzy naprawdę poszukują profesjonalnego namiotu reklamowego, oferujemy 2 rodzaje aluminiowych konstrukcji z profili sześciokątnych. Wodoodporne plandeki dachowe to oczywistość.

Montaż, demontaż i kotwienie
Szybko rozkładający się mechanizm nożycowy sprawia, że ​​namiot jest rozkładany w mgnieniu oka i jest od razu gotowy do użycia. Po złożeniu go i spakowaniu zmieści się w bagażniku samochodu. Potrzebujesz zakotwić namiot na betonie lub bruku? Nie ma problemu - w naszej ofercie znajdziesz obciążniki wodne, które z łatwością przymocujesz do nogi konstrukcji.

Przechowywanie
Składany namiot reklamowy nie zajmuje dużo miejsca i nie wymaga specjalnych warunków przechowywania. Przed złożeniem zalecamy wysuszenie plandeki dachowej.

Namiot reklamowy - photo