Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot promocyjny

Namiot promocyjny

  • możliwość nadruku
  • szybki montaż i demontaż
  • stalowa lub aluminiowa konstrukcja
  • szeroki wybór rozmiarów i kolorów
  • mobilność i łatwość przechowywania


Żadne duże wydarzenie nie może obejść się bez odpowiedniej promocji. Wydrukuj na naszych namiotach promocyjnych logo firmy, a nie umkniesz oku żadnego klienta. Niezależnie od tego, czy jesteś na festiwalu, imprezie plenerowej, wystawie czy targach, namioty promocyjne zapewnią, że zauważy Cię wystarczająca liczba osób. Eleganckie i luksusowe rozwiązanie dla każdego. Wystarczy wybrać rodzaj konstrukcji, wymiary oraz kolor namiotu promocyjnego, a zostaniesz zauważony na najbliższej imprezie.


Konstrukcja
Dla bardziej wymagających polecamy profesjonalne konstrukcje z profili sześciokątnych. Sześciokątny przekrój nóg zapewnia doskonałą stabilność namiotu. Pomimo masywniejszej konstrukcji, obsługa namiotu promocyjnego nie jest wymagająca. Torba transportowa na kółkach ułatwi Ci jego transport. Plandeka dachowa jest oczywiście wodoodporna, ściany boczne zapinane są na zamki błyskawiczne. Dla mniej wymagających oferujemy również konstrukcje stalowe. Do wyboru różne rozmiary i kolory. Do naszych namiotów posiadamy akcesoria i części zamienne.

Montaż, demontaż i kotwienie
W razie potrzeby namiot rozstawisz w niecałe 5 minut i w krótkim czasie stworzysz ekskluzywną przestrzeń dla gości VIP lub doskonały showroom, w którym  możesz zaprezentować wszystko. Namiot można rozstawić w dowolnym miejscu z wykorzystaniem obciążników wodnych.

Przechowywanie
Namiot promocyjny możesz przechowywać w dowolnym miejscu. Po złożeniu zajmuje minimum miejsca.

Namiot promocyjny - photo