Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stoisko prezentacyjne

Stoisko prezentacyjny

  • szybki montaż / demontaż
  • mobilność i łatwość przechowywania
  • możliwość nadruku reklamowego
  • duży wybór rozmiarów i kolorów

Często jeździsz na targi, wystawy i promocje? Potrzebujesz jak najszybciej przygotować miejsce do promocji swoich produktów? Namioty wystawowe to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Możesz ustawić stoisko prezentacyjne w kilka minut i zwrócić uwagę swoich potencjalnych klientów. Chcesz przyciągnąć więcej klientów? Zrób nadruk z logo firmy na swoim namiocie, a staniesz się zauważalny.

Konstrukcja
Posiadamy stoisko prezentacyjne w kilku wersjach. Podstawą jest stal. Aluminiowa konstrukcja jest bardziej estetyczna i lżejsza. Dla bardziej wymagających polecamy konstrukcje z profili sześciokątnych. Sześciokątny przekrój nóg zapewnia doskonałą stabilność namiotu. Wszystkie typy konstrukcji są łatwo demontowane, składane i transportowane dzięki systemowi nożycowemu. Torba transportowa na kółkach ułatwi Ci transport namiotu. Plandeka dachowa jest oczywiście wodoodporna, plandeki boczne mocowane są do dachu na rzepy.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nawet kompletny laik może złożyć namiot w parę chwil. Możesz go rozstawić bez żadnych problemów i narzędzi, a po imprezie po prostu spakuj go i schowaj do bagażnika samochodu. Z mniejszymi rozmiarami poradzi sobie jedna osoba. Namiot można rozstawić w dowolnym miejscu z wykorzystaniem obciążników wodnych. Bez problemu można go wtedy zakotwić na betonie lub bruku.

Przechowywanie
Namioty prezentacyjne nie wymagają specjalnych warunków przechowywania. Można je przechowywać w zasadzie w dowolnym miejscu, aby tylko w suchym środowisku.

Stoisko prezentacyjne - photo