Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot plażowy o konstrukcji stalowej lub aluminiowej

Namiot plażowy

  • łatwy transport, mieści sięw bagażniku samochodu
  • ochrona przed palącym słońcem, wiatrem i deszczem
  • uniwersalne zastosowanie
  • wymiary od 2x2m do 6x3m
  • dostępność części zamiennych

Na pewno wiesz, jaki jest problem ze znalezieniem zacienionego miejsca na plaży lub w aquaparku. Problem rozwiążesz za pomocą naszych namiotów plażowych. Stojak plażowy zapewnia dużo miejsca, ochronę przed palącym słońcem, a także przed ciekawskimi sąsiadami. Będziesz mieć własną strefę VIP, w której możesz się zrelaksować.


Konstrukcja
Namioty plażowe posiadają solidną, aluminiową lub stalową konstrukcję, która po zakotwieniu może wytrzymać silniejszy wiatr. Dla najbardziej wymagających mamy dwa rodzaje aluminiowych konstrukcji z profili sześciokątnych wraz z akcesoriami. Każdy namiot plażowy ma wodoodporne plandeki, dzięki czemu nie musisz się martwić podczas letniej burzy.

Montaż, demontaż i kotwienie
Dzięki szybko rozkładającej się konstrukcji nożycowej, namiot plażowy rozkłada się w 5 minut, a jego złożenie trwa tyle samo. Po dniu spędzonym nad wodą wystarczy go spakować i załadować do bagażnika samochodu. Namiot plażowy można zakotwić za pomocą szpilek, pasów mocujących lub obciążników wodnych, które również posiadamy w naszej ofercie.

Przechowywanie
Namiot plażowy po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a do kolejnego sezonu można go spokojnie przechować w piwnicy lub garażu. Przed złożeniem zalecamy wysuszenie plandeki, aby zapobiec tworzeniu się pleśni. 

Namiot plażowy o konstrukcji stalowej lub aluminiowej - photo