Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot okolicznościowy

  • łatwa obsługa
  • mocna, lecz wytrzymała konstrukcja
  • skuteczna ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
  • dużo rozmiarów i bogata paleta kolorów

Planujesz wielkie świętowanie na świeżym powietrzu, ale boisz się złej pogody? Namioty imprezowe na uroczystościach uwolnią Cię od kłopotów.

Namiot składany na dowolną okoliczność jest czasem lepszym rozwiązaniem niż trwałe zadaszenie. Możesz urządzić uroczystość w najpiękniejszym zakątku swojego podwórka lub ogrodu bez konieczności obliczania, jak daleko sięgnie dach domu lub altany. Wybierz namiot, a w kilka minut będziesz mieć miejsce w ogrodzie, w którym Ty i Twoi goście możecie ukryć się przed słońcem, deszczem czy nieprzyjemnym wiatrem.

Konstrukcja
O cień i ochronę przed deszczem zadba wodoodporna i naprawdę nieprzemakalna plandeka, do której w razie potrzeby można również przymocować ściany boczne. Stabilność i wytrzymałość namiotu zapewni masywna konstrukcja nożycowa. Do wyboru są dwa warianty: stal lub aluminium. W obu przypadkach gwarantujemy doskonałą odporność i maksymalną ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych. Konstrukcja stalowa jest nieco tańsza, aluminium ma tę zaletę, że jest łatwiejsze w obsłudze. Istnieje również specjalna, trwalsza konstrukcja aluminiowa z profili sześciokątnych, która pomieści  jeszcze więcej Twoich znajomych.

 

Montaż, demontaż i kotwienie
Namioty imprezowe mogą również służyć jako szybki ratunek, jeśli zaskoczy Cię pogoda. Ich montaż zajmie mniej niż 5 minut. Nawet kompletny laik może je postawić. Wynika to z praktycznej, szybko składanej konstrukcji nożycowej. Jej działanie jest śmiesznie proste. Jednak tym, na co należy zwrócić większą uwagę, jest zakotwienie. Od niego zależy stabilność namiotu. Dlatego upewnij się, że wybrałeś jego właściwy rodzaj. Do kotwienia w miękkich podłożach, m.in. glina, zalecamy zakup szpilek. Jeśli chcesz postawić namiot na twardej powierzchni, drewnie, betonie itp. lepiej używać obciążników wodnych. Są równie skuteczne.

Przechowywanie
Przechowywanie to kolejna mocna strona namiotów z konstrukcją nożycową. W stanie zapakowanym zajmują minimum miejsca. Możesz je łatwo umieścić nawet w pomieszczeniu, w której nie masz zbyt wiele miejsca. Dotyczy to również transportu, bez problemu można wrzucić namiot na ważną okoliczność do bagażnika samochodu.

 

Namiot okolicznościowy - photo