Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot ogrodowy

Namiot ogrodowy

  • szybki montaż / demontaż
  • konstrukcja stalowa, aluminiowa lub z profili sześciokątnych
  • nieprzemakalna plandeka dachowa - doskonała ochrona przed deszczem i palącym słońcem
  • mobilność - namiot stawiasz tam, gdzie akurat potrzebujesz
  • różne rozmiary i kolory
  • łatwy w utrzymaniu

Jeśli należysz do tych, którym brakuje miejsca w ogrodzie, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Namioty ogrodowe są idealnym zamiennikiem drewnianej altany. Od teraz pogoda nie przeszkodzi w grillowaniu z przyjaciółmi lub odpoczynku z rodziną. Po imprezie po prostu spakujesz namiot ogrodowy i nie będzie on zajmował miejsca w ogrodzie.


Konstrukcja
Stalowa konstrukcja malowana proszkowo czy lekka konstrukcja aluminiowa, która jest szczególnie popularna wśród kobiet? Wybór należy do ciebie. Szukasz czegoś ekstra, mamy dla Ciebie aluminiowe konstrukcje z profili sześciokątnych w dwóch wersjach. Regulowana wysokość stóp, części zamienne, wodoodporna plandeka, możliwość dołożenia plandek bocznych do stojaka ogrodowego.

Montaż, demontaż i kotwienie
Rozstawienie namiotu jest bardzo proste i może być wykonane nawet przez osoby niedoświadczone. Przy odpowiednim zakotwieniu jego mocna konstrukcja zapewni chwile dobrego samopoczucia w ogrodzie czy przy basenie, nawet podczas silnego wiatru.

Przechowywanie
Po złożeniu namiot zajmuje niewiele miejsca. Nie tylko mieści się w bagażniku samochodu, ale również nie wymaga specjalnych warunków przechowywania.

Namiot ogrodowy - photo