Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot nożycowy

Namiot nożycowy

  • szybki montaż i demontaż
  • łatwy transport i przechowywanie
  •  duży wybór rozmiarów i kolorów, możliwość łączenia kolorów
  • wodoodporna plandeka dachowa chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
  • mocna, stalowa, aluminiowa lub profesjonalna konstrukcja 

Namiot nożycowy staje się coraz bardziej popularny. Główne zalety namiotów nożycowych to łatwy montaż i demontaż, mobilność i przechowywanie. Jedna osoba poradzi sobie z konstrukcją dowolnej wielkości. Namioty nożycowe mają wszechstronne zastosowanie: jako stoisko handlowe, pawilon ogrodowy, zadaszenie i wiele innych. Możliwości wykorzystania namiotów nożycowych jest naprawdę wiele. Oferujemy rozmiary od 2x2m do 6x3m.


Konstrukcja
Oferujemy namioty nożycowe w różnych typach konstrukcji. Klasyczna konstrukcja stalowa lub aluminiowa jest jedną z najlepiej sprzedających się. Posiadamy wysokiej jakości sześciokątne profile aluminiowe dla najbardziej wymagających. Wszystkie rodzaje konstrukcji są łatwe w demontażu, trwałe i mocne. Dzięki odpowiedniemu zakotwieniu mogą z łatwością wytrzymać nawet trudniejsze warunki pogodowe.

Montaż, demontaż i kotwienie
Namioty nożycowe charakteryzują się łatwą obsługą. Montaż i demontaż może być wykonany w kilka minut przez mniej wykwalifikowaną osobę. Poradzi sobie z tym kobieta. Jeśli chcesz zamknąć namiot nożycowy, dostępne są boczne ściany, które są mocowane do dachu za pomocą rzepów. Możesz zakotwić namiot na betonie za pomocą obciążników wodnych, a na powierzchni miękkiej za pomocą szpilek i pasów mocujących.

Przechowywanie
Namioty nożycowe nie wymagają specjalnych warunków przechowywania. W przypadku dłuższego składowania zalecamy dokładne wysuszenie plandeki dachowej.

Namiot nożycowy - photo