Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot na taras

          Namiot na taras

  • tanie i szybkie zadaszenie
  • łatwy montaż / demontaż 
  • łatwo przenośny - postawisz go tam, gdzie potrzebujesz
  • nieprzemakalna plandeka dachowa - ochrona przed deszczem, śniegiem i palącym słońcem
  • ściany boczne z oknami lub drzwiami
  • różne rozmiary i kolory
  • łatwa konserwacja

Nie ma nic lepszego niż relaks na świeżym powietrzu, a taras jest idealnym miejscem na spędzenie czasu na odpoczynku lub grillowaniu z przyjaciółmi. Jednak, niezależnie od pogody, nie chcesz przecież przerywać swojego odpoczynku na tarasie. Dlatego warto zainwestować w przenośne zadaszenie tarasu.

Najpopularniejszym rozwiązaniem w tej kategorii jest namiot na taras. Jest to bardzo szybki i łatwy sposób na zadaszenie tarasu, który pozwoli Ci cieszyć się nim bez względu na pogodę. Namioty na taras są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do Twojego stylu.

Namiot na taras może również służyć jako strefa dla niepalących lub kącik dla dzieci. Dzięki niemu można zorganizować przyjęcie na świeżym powietrzu bez obaw o pogodę, a goście będą mogli cieszyć się czasem na tarasie w komfortowych warunkach.

Przenośny dach na tarasie jest również bardzo przydatny w restauracjach, kawiarniach czy knajpkach, ponieważ pozwala gościom na korzystanie z tarasu przez cały rok. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się posiłkiem lub kawą na świeżym powietrzu nawet wtedy, gdy pada deszcz.

Dzięki nożycowej konstrukcji nawet jedna osoba poradzi sobie z jego rozłożeniem w kilka minut. Do wyboru jest kilka rozmiarów i materiałów konstrukcji - od podstawowej  ze stali po profesjonalne z profili sześciokątnych. Wodoodporna plandeka dachowa to oczywistość. Boczne ściany namiotu tarasowego dostosujemy do Twoich potrzeb. Ściany boczne z oknem doskonale doświetlają wnętrze.

Jeśli taras jest  ogrzewany, ściana boczna z drzwiami zabezpieczą wnętrze przed utratą ciepła, a goście będą mogli bez problemu wchodzić i wychodzić z namiotu. Nie zapomnij zakotwić namiotu. Na betonie możesz to zrobić za pomocą obciążników wodnych. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar namiotu i jego  kolorystykę, aby pod namiotem tarasowym powitać pierwszych gości.

Nie trać czasu na szukanie sposobów na ochronę swojego tarasu przed niepogodą. Zainwestuj w namiot na taras i ciesz się swoim czasem na świeżym powietrzu przez cały rok.