Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namioty na zawody strażackie

  • Prosty montaż
  • Trwała i stabilna konstrukcja
  • Ochrona przed deszczem i słońcem
  • Możliwość nadruku reklamy

Zawody strażackie mają niepowtarzalną atmosferę. To wielkie święto, często połączone z jarmarkami, dożynkami lub innymi imprezami. W przypadku tego typu wydarzeń zawsze opłaca się mieć pod ręką schronienie.

Namioty na zawody strażackie nadają się przede wszystkim do przechowywania sprzętu, ochrony przed warunkami atmosferycznymi, ale także jako magazyny czy miejsca do przechowywania rzeczy osobistych. Uniwersalne zastosowanie to jedna z największych zalet namiotów przenośnych.

Konstrukcja

Jeśli szukasz namiotów na zawody strażackie czy policyjne, z pewnością docenisz nasze rozwiązania. Oferujemy przenośne namioty o konstrukcji stalowej i aluminiowej, które wytrzymają nawet bardzo silne kaprysy pogody. Oba materiały charakteryzują się doskonałą trwałością i jakością. Stal jest bardziej odpowiednia dla bardziej narażonych obszarów i jest nieco tańsza. Z drugiej strony aluminium jest bardziej wszechstronne, łatwiejsze w transporcie i lepsze w obsłudze. Jednak oba gatunki bezkompromisowo robią to, co do nich należy, czyli zapewniają ochronę przed zróżnicowaną pogodą.

Uzupełnieniem stalowej lub aluminiowej ramy jest wysokiej jakości, trwała i wodoodporna plandeka dachowa, która zapewni suchość nawet podczas zachmurzenia. Ścianki boczne można również bardzo szybko przymocować do dachu dzięki zapięciom na rzepy, dzięki czemu można szybko stworzyć zamkniętą przestrzeń. Jeśli jesteś zainteresowany, możemy również wykonać reklamowy nadruk ścienny, dzięki czemu możesz wypromować swoją gminę lub straż pożarną

Montaż, demontaż i kotwienie

Rozbicie namiotu na zawodach strażackich nie zajmuje nawet 5 minut. Nawet laik sobie z tym poradzi bez instrukcji. Prosta obsługa jest możliwa dzięki praktycznej konstrukcji nożycowej z mechanizmem szybkiego rozkładania (easy up). Dlatego nie musisz się nawet martwić, że szybko nadciągnie burza. Będziesz szybszy. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na zakotwiczenie, które jest alfą i omegą bezpiecznej stabilności namiotu. Zakotwiczenie zależy głównie od powierzchni pod namiotem. Jeśli podstawa jest twarda, na przykład z drewna lub betonu, zabezpiecz namiot obciążnikami wodnymi. Jeśli jesteś na łące, a podłoże pod Tobą jest miękkie, przydają Ci się również wysokiej jakości śledzie do wbijania, które możesz u nas zakupić.

Składowanie

Kolejną wielką zaletą przenośnych namiotów jest ich przechowywanie, nawet większe namioty można złożyć do niewielkich rozmiarów, które zajmują minimum miejsca. Złożony namiot na zawody strażackie z łatwością schowasz w piwnicy lub garażu, ale nie będzie też przeszkadzał w remizie. Pasuje wszędzie. Do transportu nie potrzebujesz wozu strażackiego, wystarczy samochód osobowy.

Dostawa

Namioty przeciwpożarowe dostarczamy kurierem w dowolne miejsce na terenie Europy, w ciągu 2-3 dni od potwierdzenia zamówienia. 

Namioty na zawody strażackie - photo