Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stoisko jarmarczne

Stoiska jarmarczne

  • łatwa obsługa
  • mocna, lecz lekka konstrukcja
  • niezawodna ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi
  • dużo rozmiarów, bogata paleta kolorów

Targi, jarmarki, bazary i wystawy to świetne miejsca, w którym możesz zaprezentować swoje usługi lub produkty. Jednak ważną częścią Twojego sukcesu sprzedażowego jest również przestrzeń, w której oferujesz swoje towary. Postaw na szybko rozkładające się stoiska jarmarczne z naszej oferty, a nie pożałujesz.

Dadzą Ci dach nad głową i utrzymają w przyjemnej, suchej przestrzeni, w której nie będzie Ci przeszkadzał deszcz, wiatr czy prażące słońce. Twoje towary będą chronione w bezpiecznym miejscu stoiska jarmarcznego.

Konstrukcja
Nie musisz się martwić o stabilność. Namioty jarmarczne mają wysokiej jakości konstrukcję i są w stanie wytrzymać trudne warunki pogodowe. Do wyboru są dwa rozwiązania projektowe. Aluminiowa konstrukcja jest lekka i ultraprzenośna, odpowiednia dla osób, które często się przemieszczają. Konstrukcja stalowa zachowuje zalety aluminium, ale zapewnia lepszą odporność na wiatr i nadaje się również do środowisk, które wymagają wyższych wymagań dotyczących stabilności i konstrukcji namiotu. Namiot posiada również trwałą, wodoodporną plandekę dachową, do której z łatwością przymocujesz boczne plandeki za pomocą rzepów. W ofercie posiadamy również wzmocnione aluminiowe konstrukcje z profili sześciokątnych, do wyboru jest kilka wzorów. Istnieje również u nas możliwość nadruku plandek bocznych tekstem reklamowym.

Montaż, demontaż i kotwienie
Namiot jarmarczny wraz z plandekami bocznymi postawisz w 5 minut. Tyle samo czasu zajmie jego demontaż. Konstrukcja nożycowa jest prosta i o uniwersalnym zastosowaniu, nawet laik jest w stanie ją rozłożyć. Zakotwić namiot można na kilka sposobów, w zależności od rodzaju podłoża. W przypadku betonu wystarczające są obciążniki wodne. Przy bardziej miękkim podłożu, polecamy szpilki kotwiące z naszej oferty. 

Przechowywanie
Kompaktowe wymiary składanego stoiska jarmarcznego ułatwiają jego przenoszenie i przechowywanie. Nawet największy wymiarowo namiot można wygodnie złożyć, dzięki czemu zmieści się w samochodzie i nie zajmą dużo miejsca podczas przechowywania. Można je również wygodnie przechować w piwnicach w blokach mieszkalnych.

Stoisko jarmarczne - photo