Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot imprezowy

Namiot imprezowy

  • konstrukcja stalowa, aluminiowa, ale także profesjonalna z profili sześciokątnych
  • montaż i demontaż w ciągu paru minut
  • do wyboru 6 kolorów, możliwość kombinacji kolorów
  • łatwy transport i przechowywanie
  • ochrona przed wiatrem, deszczem i palącym słońcem

Żadna duża impreza nie może obejść się bez odpowiedniego namiotu imprezowego. Możesz perfekcyjnie zaplanować wszystko - od muzyki, cateringu, po najdrobniejsze szczegóły. Jedyne, czego nie można zaplanować, to pogoda. Nie ryzykuj, że deszcz lub palące słońce pokrzyżuje Twoją imprezę. Z naszymi namiotami każda impreza zakończy się sukcesem. Namioty imprezowe doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju spotkaniach, weselach, uroczystościach, imprezach firmowych itp.


Konstrukcja
Możesz wybrać łatwo przenośną i bardziej estetyczną konstrukcję aluminiową lub mocniejszą konstrukcję stalową. Dla poszukujących profesjonalnych namiotów imprezowych oferujemy 2 rodzaje aluminiowych konstrukcji o profilu sześciokątnym. Potrzebujesz różnych rozmiarów namiotów imprezowych? Nie ma problemu - wybieraj spośród od najmniejszych 2x2m do największych 6x3m. Namioty można łączyć, co daje w sumie ponadstandardowe rozmiary. Wodoodporne plandeki dachowe to oczywistość.

Montaż, demontaż i kotwienie
Największy namiot o powierzchni 18 m2 można rozłożyć w kilka minut. Nie potrzeba żadnych narzędzi i mogą zrobić to osoby mniej "techniczne". Po złożeniu bez problemu zmieści się w bagażniku mniejszego samochodu. Wybierz żądany kolor i rozmiar lub zleć nadruk z logo firmy. Wybór należy do ciebie. Potrzebujesz zakotwiczyć namiot na betonie lub bruku? W naszej ofercie znajdziecie Państwo obciążniki wodne, które z łatwością mocuje się do nogi konstrukcji.

Przechowywanie
Złożony namiot zajmuje bardzo mało miejsca i nie wymaga specjalnych warunków przechowywania.

Namiot imprezowy - photo