Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot ekspresowy

Namiot ekspresowy

  • łatwa obsługa, szybki montaż, demontaż
  • złożony nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się w każdym samochodzie
  • wodoodporna plandeka dachowa gwarantuje ochronę w każdych warunkach pogodowych
  • stabilna i mocna konstrukcja stalowa lub aluminiowa
  • duży wybór kolorów i rozmiarów


Namiot, który można szybko rozłożyć daje wiele możliwości zastosowania. Łatwy montaż, kompaktowe wymiary, to główne atuty, dla których coraz więcej osób korzysta z namiotów ekspresowych. Można je wykorzystać jako klasyczne namioty imprezowe, stoiska handlowe, pawilony ogrodowe, zadaszenia tarasów, biwaki wędkarskie lub jako zadaszenie pod samochód lub mobilny warsztat. Możliwości jest naprawdę wiele. Wybór od 2x2m do 6x3m.


Konstrukcja
Posiadamy namioty ekspresowe w różnych wariantach. Oprócz klasycznej konstrukcji stalowej lub aluminiowej oferujemy również wysokiej jakości profile aluminiowe sześciokątne. Wszystkie rodzaje konstrukcji są łatwe w demontażu, trwałe i mocne. Przy odpowiednim zakotwieniu z łatwością wytrzymują trudniejsze warunki pogodowe.

Montaż, demontaż i kotwienie
Demontaż i montaż namiotów ekspresowych jest dość prosty. Nawet jedna osoba może to zrobić w ciągu max. 3 minut. Plandeka dachowa może pozostać na stałe przymocowana do namiotu po uprzednim przymocowaniu jej do konstrukcji. Plandeki boczne mocuje się do dachu za pomocą rzepów. Chcesz zakotwić namiot, a stoi on na betonie? Nie ma problemu. Nie musisz niczego wiercić, oferujemy obciążniki wodne, które łatwo napełnia się wodą lub piaskiem.

Przechowywanie
Przed dłuższym przechowywaniem zalecamy dobrze wysuszyć plandekę dachową, aby zapobiec tworzeniu się pleśni. Poza tym przechowywanie namiotu nie nastręcza żadnych problemów.