Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot ekspresowy

Namiot ekspresowy

  • szybki montaż i demontaż dzięki konstrukcji nożycowej
  • duży wybór kolorów i rozmiarów
  • łatwy w transporcie i przechowywaniu
  •  doskonała ochrona przed deszczem, wiatrem i palącym słońcem
  • wszechstronne zastosowanie 

Jeśli często pracujesz na zewnątrz, z pewnością doświadczyłeś kaprysów pogody, które zniechęcają do pracy. Ileż to razy przydałby się dach nad głową – namiot chroniący przed słońcem lub deszczem, który byłby przenośny. Wybierz z naszej oferty namiotów ekspresowych i nie martw się deszczem czy nieprzyjemnym upałem.


Konstrukcja
Oferujemy namioty ekspresowe w czterech typach konstrukcji. Od Ciebie zależy, co odpowiada Twoim potrzebom i czy wybierzesz konstrukcję stalową, aluminiową czy profesjonalną aluminiową. Wszystkie rodzaje są łatwe w obsłudze, a ich złożenie i rozłożenie nie zajmuje Ci to nawet 10 minut.

Montaż, demontaż i kotwienie
Oferujemy kilka rozmiarów namiotu ekspresowego. Tylko od Ciebie zależy, czy użyjesz kompaktowego rozmiaru 3×3m, czy chcesz przyzwoitej przestrzeni i wybierzesz największy model 6x3m. Jednak niezależnie od wybranego rozmiaru wymiary złożonego i spakowanego namiotu mile Cię zaskoczą. Możesz łatwo przewieźć  samochodem osobowym i mieć go pod ręką w każdej chwili. Montaż, demontaż i zakotwienie namiotu ekspresowego zajmie laikowi najwyżej kilka minut.

Przechowywanie
Złożony namiot ekspresowy nie zajmuje dużo miejsca i nie wymaga żadnych specjalnych warunków przechowywania.

Namiot ekspresowy - photo