Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot cateringowy

Namiot cateringowy

  • duży wybór rozmiarów
  • możliwość wyboru kolorów plandeki dachowej i ścian bocznych
  • różne rodzaje konstrukcji
  • możliwość dodania oświetlenia LED, nagłośnienia, podłogi
  • szybki montaż / demontaż
  • nadaje się do użytku przy każdej pogodzie

Żadne przyjęcie w ogrodzie, impreza firmowa czy wesele w plenerze nie może się odbyć bez namiotów cateringowych. Namiot cateringowy jest wodoodporny, więc nie musisz się martwić, że pogoda przerwie Twoje wydarzenie. Ogromną zaletą namiotów cateringowych jest ich szybkość montażu, przechowywania i mobilności. Możesz go postawić wszędzie bez żadnych problemów. Namiot cateringowy możesz uzupełnić o ławki, stoły, lampki, a nawet dekoracje kwiatowe zgodnie z życzeniem klienta.

Konstrukcja
Oferujemy konstrukcje stalowe, aluminiowe lub profesjonalne z profilu  sześciokątnego w różnych rozmiarach. Konstrukcje można łączyć ze sobą, co daje większy rozmiar użytkowy namiotu cateringowego. Oprócz materiału konstrukcja może różnić się również przekrojem nóg : klasycznym kwadratowym lub wysokonośnym sześciokątnym, wszystko to wykończone wodoodporną plandeką. W razie potrzeby na całym obwodzie można przymocować plandeki boczne, które mocowane są do dachu namiotu za pomocą rzepów .

Montaż, demontaż i kotwienie
Dzięki konstrukcji nożycowej namiot cateringowy rozłożysz w kilka minut bez użycia narzędzi. Właściwe zakotwienie zapobiegnie uszkodzeniu namiotu. Dzięki obciążnikom wodnym stoisko cateringowe można również zakotwić na betonie lub bruku. Po imprezie po prostu składasz go i pokujesz do bagażnika samochodu.

Przechowywanie
Przechowywanie namiotu cateringowego nie jest wymagając. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i nie wymaga specjalnych warunków składowania.

Namiot cateringowy - photo