Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Składany Namiot Akordeonowy

Namiot akordeonowy

  • szybko składana konstrukcja akordeonowa
  • duży wybór rozmiarów i kolorów
  • łatwo przenośny przy minimalnej konserwacji
  • stalowy, aluminiowy i profesjonalny
  • ochrona przed deszczem, wiatrem, ale także palącym słońcem

Namioty akordeonowe cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza ze względu na ich konstrukcję akordeonową, dzięki której rozplanowanie i kompozycja namiotu akordeonowego zajmuje tylko kilka minut. Ponadto jest to opłacalne rozwiązanie, gdy wymagane jest tymczasowe pokrycie dachowe. Zastosowanie namiotów akordeonowych jest naprawdę wszechstronne - na przykład stoisko handlowe, namiot ogrodowy, namiot imprezowy, namiot promocyjny itp.

Czy potrzebujesz namiotu akordeonowego już dzisiaj? Jest dostępny w Popradzie, Rużomberku, Dolnym Kubinie, Liptowskim Hradoku, Breznie - na podstawie umowy telefonicznej możesz odebrać swój towar w Liptowskim Mikulaszu bez kosztów kuriera nawet wieczorem.


Konstrukcja
Akordeonową konstrukcję namiotu oferujemy w kilku wariantach. Podstawowa konstrukcja to stal, malowana proszkowo. Wersja aluminiowa jest bardziej estetyczna i lżejsza. Dla bardziej wymagających proponujemy aluminiowe konstrukcje sześciokątne w dwóch wersjach - z 6-kątnym przekrojem stopy. Namioty te mają długą żywotność i pomimo masywnej konstrukcji nie straciły największych zalet namiotów akordeonowych - mobilności, lekkości i przechowywania.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nawet największy namiot składany z naszej oferty o wymiarach 6x3 metry można złożyć i rozłożyć w kilka minut. Bez użycia narzędzi, przy minimalnym wysiłku. Złożony namiot zmieści się w bagażniku każdego samochodu. Wystarczy go spakować i używać wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Dzięki odpowiedniemu zakotwieniu namioty akordeonowe mogą również poradzić sobie z naporem wiatru i deszczu.

Przechowywanie
Namiot akordeonowy możesz przechowywać w dowolnym miejscu w piwnicy, garażu lub na strychu. Nie wymaga żadnych specjalnych środków. Zalecamy dokładne wysuszenie plandeki, aby zapobiec pleśni. 18:37

Składany Namiot Akordeonowy - photo