Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Moto namiot

Moto namiot

  • wszechstronne zastosowanie
  • stalowa lub aluminiowa konstrukcja
  • szybki montaż / demontaż
  • mobilność, łatwe przechowywanie
  • różne typy konstrukcji
  • możliwość zamontowania ścian bocznych

Brakuje Ci w domu warsztatu lub jeździsz na wyścigi i potrzebujesz wygody? Wybierz jeden z naszych namiotów motocyklowych, swoje miejsce na naprawy będziesz miał zawsze pod ręką. Wydziel miejsce, w którym zadbasz o swój samochód i ukryjesz się przed ciekawskimi spojrzeniami lub pogodą. Nie ma znaczenia, czy chcesz garaż na samochód czy motocykl, oferujemy kilka rozmiarów. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Z przyjemnością wydrukujemy również Twój namiot motocyklowy w barwach drużyny, aby Twoi przeciwnicy wyraźnie widzieli, z kim mają do czynienia.


Konstrukcja
Tylko od Ciebie zależy, na jaki typ konstrukcji się zdecydujesz: stal, czy bardziej estetyczne aluminium. Plandeki dachowe są oczywiście wodoodporne. Ściany boczne można łatwo przymocować za pomocą rzepów na dachu namiotu. Dla tych, którzy chcą czegoś więcej, polecamy aluminiowe wersje namiotów motocyklowych wykonane z profili sześciokątnych. Możesz wybierać spośród kilku kompaktowych rozmiarów.

Montaż, demontaż i kotwienie
Namiot motocyklowy można bardzo szybko rozstawić. Nie ma problemów z ich montażem, są gotowe do użycia w 5 minut i może zrobić to każdy. Jeśli zamierzasz używać namiotu motocyklowego w trudniejszych warunkach, zalecamy jego prawidłowe zakotwienie za pomocą szpilek lub obciążników wodnych.

Przechowywanie
Przechowywanie namiotu motocyklowego jest łatwe. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. W przypadku dłuższego przechowywania zalecamy wysuszenie plandeki, aby zapobiec tworzeniu się pleśni.