Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Mobilny namiot ogrodowy

  • szybki montaż i demontaż
  • stabilna, wysokiej jakości konstrukcja
  • trwały, wodoodporny dach
  • dużo rozmiarów i bogata paleta kolorów

Rozwiąż problemy z brakiem miejsca w ogrodzie. Lubisz siedzieć z przyjaciółmi na podwórku, ale nie stać Cię na postawienie klasycznej altany? Mobilny namiot ogrodowy sprosta temu zadaniu w lepszej cenie i znacznie efektywniejszym użytkowaniu. Zrób miejsce na grilla z przyjaciółmi, imprezę z rodziną lub po prostu na miły weekendowy lunch na świeżym powietrzu.

Konstrukcja
Konstrukcja namiotu ogrodowego jest na tyle masywna, że ​​z łatwością stanowi ochronę na wietrze czy deszczu. Od Ciebie zależy, czy wolisz konstrukcję stalową, czy lżejszą aluminiową. Obie są  niezawodne i wytrzymają nawet trudne warunki. Aluminiową konstrukcję polecamy raczej tym, którzy chcą schować altanę zaraz po uroczystości, natomiast stalowym nie przeszkadza, że ​​namiot jest rozłożony w ogrodzie na długi czas i jest nieużywany.

Dzięki wodoodpornemu dachowi obydwa typy stworzą przyjemny cień, a mocując boczne ściany do dachu, będziesz również chroniony przed ciekawskimi sąsiadami.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nie musisz się martwić o montaż czy demontaż. Mobilny namiot ogrodowy rozstawisz w 5 minut, nawet bez instrukcji montażu. Demontaż jest jeszcze łatwiejszy. Łatwość obsługi umożliwia praktyczny, szybko składany mechanizm nożycowy, który jest niezmiernie prosty w obsłudze. Bardzo ważne jest jednak dobre zakotwienie namiotu, którego rodzaj zależy głównie od powierzchni, na której stoi namiot. Szpilki kotwiące są stosowane na miękkich podłożach. Jeśli podstawa pod namiot jest wykonana z betonu lub innego twardszego materiału, lepiej użyć obciążników wodnych.

Przechowywanie
Po złożeniu po prostu stawiasz mobilny namiot ogrodowy w garażu, piwnicy lub szopie i nie musisz się o nic martwić. Złożony zajmuje minimum miejsca. Docenisz jego praktyczne wymiary, zwłaszcza gdy będziesz chciał go przetransportować. Zmieści się bez problemu w Twoim samochodzie.

Mobilny namiot ogrodowy - photo