Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Metalowa altanka

Metalowa altanka

  • mobilność, łatwe  przechowywanie
  • łatwy montaż / demontaż
  • różne wymiary i kolory
  •  możliwość ich łączenia, co powiększa użyteczną przestrzeń
  • dostępność części zamiennych


Metalowe altanki mają wszechstronne zastosowanie. Jeśli potrzebujesz szybko coś przykryć lub przechować, są dla Ciebie idealnym pomocnikiem. Metalowe altanki świetnie sprawdzą się również jako altany ogrodowe. Bez użycia narzędzi możesz w kilka minut zbudować metalową altanę w dowolnym miejscu. Do wyboru 5 rozmiarów w 6 kolorach.

Konstrukcja
Do wyboru są dwa materiały konstrukcyjne - aluminium i stal. Oba rodzaje są solidne i stabilne, a ich zaletą jest łatwość przenoszenia. Posiadamy konstrukcje w czterech wersjach: od podstawowej do profesjonalnej. Plandeki dachowe altan metalowych są wodoodporne, a ściany boczne mocuje się rzepem do dachu namiotu. W ofercie również ściany boczne z oknem oraz ściany boczne z drzwiami.

Montaż, demontaż i kotwienie
Nożycowa konstrukcja metalowej altany zapewnia, że ​​może ją rozłożyć jedna osoba w ciągu kilku minut. Zakotwienie za pomocą szpilek lub obciążników wodnych zapewni, że namiot wytrzyma nawet silniejsze wahania pogody.

Przechowywanie
Przed składowaniem zalecamy wysuszenie plandeki dachowej, aby zapobiec tworzeniu się pleśni. Po złożeniu metalowa altana nie zajmuje dużo miejsca i można ją zmieścić nawet do bagażnika samochodu osobowego.

 

Metalowa altanka - photo