Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Altanka ogrodowa

Altanka ogrodowa

  • szybki montaż i demontaż
  • duży wybór rozmiarów: od 2x2m do 3x6m
  • ochrona przed deszczem, wiatrem i palącym słońcem
  • cenowo dostępna dla każdego
  • uniwersalne zastosowanie

Czas spędzony w ogrodzie kojarzy się z odpoczynkiem i relaksem. Ale co, jeśli pogoda Ci na to nie pozwoli? W takich chwilach docenisz zalety altanek ogrodowych, które chronią przed deszczem, ale także przed nieprzyjemnym nasłonecznieniem. Zaletą takich altanek ogrodowych jest to, że często można je przenosić z miejsca na miejsce. Jednego dnia zapewniają przyjemny cień przy basenie, innym razem chronią przed deszczem.


Konstrukcja
Tylko od Ciebie zależy, na jaki rodzaj konstrukcji się zdecydujesz. Oferujemy konstrukcje stalowe lub bardziej estetyczne konstrukcje aluminiowe. Plandeki dachowe są oczywiście wodoodporne. Boczne ściany możesz łatwo przymocować do dachu namiotu za pomocą rzepów. Dla lubiących więcej luksusu polecamy altanki ogrodowe wykonane z sześciokątnych profili aluminiowych. Możesz wybierać spośród kilku rozmiarów i różnorodnych kolorów. Wszystkie części zamienne są łatwo wymienialne.

Montaż, demontaż i kotwienie

Montaż i demontaż można wykonać w kilka minut, nawet przez jedną osobę. Nawet kobiety mogą to zrobić bez większego wysiłku i bez użycia narzędzi. Dzięki swojej mobilności altanki ogrodowe staną się integralną częścią Twojego ogrodu. Po prostu dobrze zakotwij ją i jesteś suchy… lub w cieniu.

Przechowywanie
Przechowywanie jest łatwe, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Przy dłuższym przechowywaniu zalecamy dobre wysuszenie plandeki dachowej, aby zapobiec tworzeniu się pleśni.

Altanka ogrodowa - photo