Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Nie bój się wesela w plenerze

Która panna młoda nie chce oryginalnego i romantycznego ślubu? A który pan młody mógłby odmówić swojej miłej, aby jej najważniejszy dzień nie był dokładnie w jej guście? Jeśli więc panna młoda marzy o weselu w plenerze, czas poszukać rozwiązań.

Ślub w plenerze w idealnych warunkach praktycznie nie ma wad, a z możliwości zawarcia małżeństwa na świeżym powietrzu korzysta coraz więcej osób. Jeśli decydujesz się zawrzeć akt małżeński pod gołym niebem, udzielimy Ci kilku rad.

Miej zawsze alternatywę

Letnie wesele przy ładnej pogodzie to wymarzony ideał, ale nie zawsze da się go zrealizować. Więc na pewno zawsze bierz pod uwagę, że może padać. Jeśli chcesz mieć wesele w plenerze, namioty weselne Ci pomogą. Na przykład stalowy, szybkorozkładany nożycowy namiot imprezowy może wytrzymać jeszcze trudniejsze warunki pogodowe i pozwala na zabawę tak, jakbyś był w lokalu. Jeśli jednak pogoda naprawdę nie sprzyja wzięciu ślubu bez zmoknięcia, masz również możliwość przeniesienia przyjęcia weselnego do środka.

Do dekoracji użyj wszystkiego, co się da

Záhradná svadba - dekorácie

Najlepszą rzeczą na ślubie w plenerze jest to, że Twoja wyobraźnia nie ma ograniczeń. To, co nie pasowałoby do małego wnętrza, z pewnością będzie się wyróżniać na pięknym dywanie z zielonej trawy. Tak naprawdę nie ograniczaj się niczym. Udekoruj swój ślub dekoracjami retro, takimi jak piękny stary rower, albo zaproponuj rodzinie i przyjaciołom  przywiezienia dekoracji i ciesz się weselem jedynym w swoim rodzaju.

Pomyśl o strefie, w której możesz się ukryć

Svadobný stan

Nie tylko deszcz może być przeszkodą w udanym ślubie. Nawet silne słońce może narobić kłopotów, zwłaszcza jeśli jest połączone z aperitifem. Jeśli nie masz wystarczająco dużo drzew w ogrodzie, podaruj swoim gościom, ale także weselnym posiłkom, trochę orzeźwienia w cieniu weselnych namiotów. Są proste i tanie. Rozłożysz je, zanim wniosą do nich krzesła i zapewnisz przyjemną strefę odpoczynku dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Możesz zamienić je w weselne miasteczko i urządzić w nim przyjemną ucztę. A po weselu namioty zawsze się przydadzą, bo szkoda by było, gdyby goście weselni nie wracali do Was raz na jakiś czas na uroczystość.

Wykorzystaj przestrzeń do doskonałych zdjęć ślubnych

Po co jeździć na ładne zdjęcia ślubne gdzieś poza miasto, skoro możesz też wykorzystać do nich swój ogród? Połącz swoją kreatywność z dekoracjami, o których pisaliśmy powyżej, a ładne i niespodziewane zdjęcia ślubne mogą stać się wspomnieniami pełnymi oryginalnych pomysłów i zabawy. W końcu dlaczego uśmiech panny młodej na zdjęciach miałby być nieco wymuszony? Zdjęcia w pięknie udekorowanym ogrodzie ozdobią każdy album ślubny.

Nie bierz tego zbyt poważnie

Zábavná svadba

Wesele na świeżym powietrzu wprost kusi, aby odbyło się w nieformalnej atmosferze. Nie grożą tu żadne ceremonie, protokoły, czy zbyt mały parkiet. Skorzystaj więc z tego. Przełam wszelkie skostniałe tradycje i wymyśl stylowy ślub, w którym nie będzie śladu tradycji. Pozwól, aby goście poczuli się dobrze, a oni Ci za to podziękują, tworząc idealną atmosferę dobrego samopoczucia.