Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stół kempingowy

Jeśli jesteś jednym z entuzjastów spędzania wolnego czasu na łonie natury, z pewnością docenisz zalety stołu kempingowego. I nie ma znaczenia, czy jesteś z przyjaciółmi na biwaku, pikniku, czy na wyprawie wędkarskiej. Rozkładany stół kempingowy wszędzie będzie bardzo przydatny. 

Stół kempingowy nadaje się nie tylko w plenerze. Jest również używany w pomieszczeniach. Wiele firm cateringowych wykorzystuje je na imprezach firmowych czy weselach. Stoły składane są często umieszczane pod namiotami imprezowymi.

Stół kempingowy ma solidną i stabilną konstrukcję. Dzięki składanej konstrukcji rozłożysz go w kilka minut bez użycia narzędzi. Do tego nie potrzebujesz nawet żadnych instrukcji. Blat wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, które jest łatwe w pielęgnacji. Mechanizm blokujący zapobiega nieoczekiwanemu złożeniu stołu. 

Stoły kempingowe dostępne są w dwóch długościach - 240 cm i 180 cm. Składają się w połowie, więc z powodzeniem zmieszczą się do Twojego auta. Dzięki wygodnemu uchwytowi z przenoszeniem poradzi sobie jedna osoba, dzięki czemu możesz zabrać go wszędzie tam, gdzie masz ochotę..

Dodatkowo nasze stoły nadają się również do namiotów cateringowych jako miejsce dla gości, czy teżdo przygotowywania potraw. Handlujesz na targach? Nasz stół świetnie sprawi się jako powierzchnia handlowa.