Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stół kempingowy

Jeśli jesteś jednym z entuzjastów spędzania wolnego czasu na łonie natury, z pewnością docenisz zalety stołu kempingowego. I nie ma znaczenia, czy jesteś z przyjaciółmi na biwaku, pikniku, czy na wyprawie wędkarskiej. Rozkładany stół kempingowy wszędzie będzie bardzo przydatny. 

Stół kempingowy nadaje się nie tylko w plenerze. Jest również używany w pomieszczeniach. Wiele firm cateringowych wykorzystuje je na imprezach firmowych czy weselach. Stoły składane są często umieszczane pod namiotami imprezowymi.

 

Stół kempingowy ma solidną i stabilną konstrukcję. Dzięki składanej konstrukcji rozłożysz go w kilka minut bez użycia narzędzi. Do tego nie potrzebujesz nawet żadnych instrukcji. Blat wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, które jest łatwe w pielęgnacji. Mechanizm blokujący zapobiega nieoczekiwanemu złożeniu stołu. 

Stoły kempingowe dostępne są w dwóch długościach - 240 cm i 180 cm. Składają się w połowie, więc z powodzeniem zmieszczą się do Twojego auta. Dzięki wygodnemu uchwytowi z przenoszeniem poradzi sobie jedna osoba.