Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Stół rozkładany

Stół składany to idealne rozwiązanie w sytuacjach, w których potrzebujesz na krótki czas stworzyć użyteczną przestrzeń dla gości. Jego zaletą jest to, że możesz go postawić tam, gdzie jest to potrzebne, a po imprezie bez problemu spakować i przenieść do samochodu lub piwnicy.

Składane plastikowe stoły z naszej oferty rozwiążą Twój problem.  Wyróżniają się prostym designem, jakością wykonania, wymiarami i ceną. W porównaniu ze zwykłymi stołami plastikowymi lub klasycznymi stołami kempingowymi są solidniejsze, stabilniejsze i bardziej wszechstronne.

Do wyboru są dwa wymiary blatu - o długości 240 cm i 180 cm. Większy rozmiar polecamy na uroczystości, mniejszy jest idealny na stragany, ale zastosowanie zależy oczywiście od Ciebie. Złożenie i rozłożenie stołu to kwestia kilku sekund i może to zrobić nawet absolutny laik.

Do natychmiastowego użycia wystarczy rozłożyć blat, zablokować go, rozłożyć nogi i stół jest od razu gotowy do pełnienia swojej funkcji. Złożenie jest równie proste. Po złożeniu stół jest o połowę mniejszy niż rozłożony i ma praktyczne ucho do noszenia. Dlatego nie ma problemu z przetransportowaniem go samochodem wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

Blat wykonany jest z mocnego, utwardzanego tworzywa sztucznego, które wytrzyma nawet najbardziej intensywną eksploatację. Konstrukcja jest solidna, metalowa i zapewnia, że ​​stół jest stabilny i nie huśta się. Stoły składane są łatwe w przechowywaniu i konserwacji.

Składany stół nadaje się do użytku przez cały rok. Dzięki zastosowanym materiałom przetrwa bezproblemowo w każdą pogodę. 

 

Stół rozkładany - photo