Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Plastikowy stół

Plastikowy stół to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują stabilnego stołu, ale nie chcą mieć go rozłożonego na stałe. Jeśli zamierzasz zorganizować uroczystość, imprezę lub potrzebujesz wysokiej jakości stołu do stoiska sprzedażowego, plastikowy stół Expodom rozwiąże Twoje problemy.

Jest to wysokiej jakości produkt, który oferuje kilka istotnych zalet w porównaniu z konwencjonalnymi stołami plastikowymi lub niestabilnymi stołami kempingowymi. Przede wszystkim jakość wykonania, stabilność, możliwość złożenia i wreszcie rozmiar.

Plastikowy stolik z możliwością rozłożenia rozwiąże Twoje problemy z wygospodarowaniem miejsca dla gości lub towarów. Do wyboru są maksymalnie dwa wymiary. Blat o długości 240 cm jest bardziej odpowiedni na większe uroczystości lub imprezy, długość 180 cm jest odpowiednia na stoiska sprzedażowe. Jednak zastosowanie jest bardzo różnorodne. Składane nogi i blat pozwalają rozłożyć taki stół w kilka sekund. W stanie złożonym jego długość zmniejsza się o połowę Z łatwością przetransportujesz go w mniejszym samochodzie.

Wszystkie plastikowe stoły posiadają opatentowaną składaną konstrukcję. Blat stołu wykonany jest z utwardzonego, wytrzymałego tworzywa, które nie łamie się i nie ściera. Nogi stołu są składane i wykonane z solidnego metalu, co gwarantuje odpowiednią stabilność stołu. Nie musisz się martwić, że się przewróci lub zakołysze.

Plastikowy stół z możliwością rozłożenia jest świetnym pomocnikiem przez cały rok, będzie służył na domowej imprezie, grillu, garden party, biwaku itp. Wykorzystaj wszystkie jego zalety.

Plastikowy stół - photo