Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Namiot aluminiowy

Namiot aluminiowy

  • lekka i estetyczna konstrukcja
  • możliwość nadruku reklamowego
  • żywotność
  • szeroki wybór rozmiarów i kolorów
  • wodoodporna plandeka dachowa


Szukasz lekkiego, przenośnego namiotu o łatwym montażu i szerokim zastosowaniu? Namioty aluminiowe to rozwiązanie dla Ciebie. Są proste, nadają się do użycia w dowolnym miejscu, a ich złożenie i rozłożenie i to kwestia kilku minut. Namioty aluminiowe charakteryzują się niewielką wagą, co docenią zwłaszcza kobiety. Aluminium posiada również walory estetyczne. Ze względu na swój reprezentacyjny wygląd, mogą być wykorzystywane jako namioty promocyjne, reklamowe lub wystawowe.


Konstrukcja
Aluminiowa konstrukcja jest bardzo lekka i estetyczna oraz zapewnia wystarczająco reprezentacyjny efekt na każdego rodzaju imprezie. Oferujemy trzy rodzaje konstrukcji aluminiowych od podstawowych po konstrukcje profesjonalne. Aluminiowa konstrukcja z profili sześciokątnych przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Dodatkowo wszystkie części konstrukcji są skręcane, dzięki czemu możesz samodzielnie wymienić dowolną część. Wodoodporne plandeki dachowe. W razie potrzeby plandeki boczne można przymocować za pomocą rzepów.

Montaż, demontaż i kotwienie
Szybko rozkładana nożycowa konstrukcja namiotów aluminiowych pozwala na wygodny montaż nawet dla mniej wprawnych osób. Nawet największy namiot z naszej oferty o powierzchni 18m2 może zostać rozłożony i złożony przez jedną osobę w kilka minut. Ze względu na swoją lekkość namiot aluminiowy cieszy się dużą popularnością, bez większych problemów można go przenosić z miejsca na miejsce. Przy odpowiednim zakotwieniu namiot wytrzyma silniejszy wiatr.

Przechowywanie
Po złożeniu aluminiowy namiot nie zajmuje dużo miejsca, nie wymaga specjalnego przechowywania. Zalecamy wysuszenie plandek przed przechowywaniem.