Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Wybierasz się na kemping?

Od zawsze lato kojarzone jest z wakacjami i pobytami na łonie natury. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje pełne wrażeń, wybierz się na kemping. Nie bój się jechać na kemping wraz z dziećmi. Wręcz przeciwnie -Twoje dzieci nie zapomną takich wakacji. Będą na świeżym powietrzu od rana do wieczora i będziesz mógł odpocząć.

Do takiego kempingu trzeba się jednak odpowiednio przygotować.

Wybór odpowiedniego kempingu jest najważniejszy. Wiele kempingów przystosowanych jest dla rodzin z dziećmi, są też różne atrakcje dla dzieci i place zabaw.

Przed wyjazdem zrób listę rzeczy do zabrania. Posiadanie takiej listy uprości Ci pakowanie, ponieważ niczego nie zapomnisz.

Namiot do spania to rzecz oczywista, chyba że jesteś właścicielem przyczepy kempingowej. Musimy też pomyśleć o tym, co będzie, jeśli będzie padać deszcz lub palić słońce? Nie spędzisz przecież przez cały ten czas w namiocie.

Stan na kempovanie

Przyda się przenośna wiata, która zapewni ochronę przed słońcem i deszczem. Zalecamy zabezpieczyć się na takie sytuacje szybkorozkładanym namiotem nożycowym. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a do tego łatwo mieści do zwykłego „kombi”. Rozłożenie namiotu trwa kilka minut, bez użycia narzędzi. Jest wystarczająco przestronny, aby pomieścić część wypoczynkową, składany stół, grill lub kuchenkę gazową.

Jeśli zacznie padać lub mocno przygrzewać słońce, takiego rozkładanego namiotu będą zazdrościć Ci inni wczasowicze :-). Nie zapomnij jednak o odpowiednim zakotwieniu, abyś po letniej burzy nie został bez dachu nad głową.