Tel.: 883 752 738
Koszyk 0,00 zł

Dziecięca impreza w ogrodzie

Urodziny to dla każdego dziecka dzień spełnionych marzeń. Nigdy o tym nie zapomnij. Cóż, niewiele dzieci chce samotnie świętować swoje urodziny. Tak, chętnie też poświętuje z Tobą i dziadkami, ale uwierz nam, wszystkie dzieci chcą przeżyć najpiękniejsze chwile z kolegami. Więc spraw, by były szczęśliwe, a jeśli pozwalają Ci na to warunki, przygotuj porządną urodzinową imprezę w ogrodzie. Najwięcej korzyści mają z tego dzieciaki urodzone od około maja do września. Rodzice pozostałych dzieci będą musieli być bardziej kreatywni.

Jeśli jesteś zdania, że ogrodowa impreza urodzinowa jest warta uwagi, mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak wyczarować dla małego solenizanta i jego gości niezapomniane chwile.

 

Zdefiniuj temat całej imprezy

Dzieciom z pewnością spodoba się klasyczna impreza bez żadnej stylizacji, ale jeśli uda Ci się zaaranżować całą uroczystość w klimacie ulubionej bajki, dzieciaki będą zachwycone. Zawsze podążaj za aktualnymi preferencjami dziecka i koniecznie to z nim skonsultuj. Nie ma nic gorszego niż stworzenie idealnej "Krainy Lodu" w domu, kiedy młode "damy" bawią się już w Monster High, albo zmarnowanie czasu dużo czasu na robienie kostiumów Transformersów, gdy jasne jest, że przyjdzie do ciebie 10 małych Spidermanów. 

Záhradná párty

Pozwól dziecku zadecydować i stwórz dla niego klimat jego marzeń. Na szczęście świat reklamy dokładnie zna aktualne trendy wśród dzieci, więc z poszukiwaniem rekwizytów nie będziesz miał żadnych problemów.

Stwórz własne zaproszenie

Może to drobiazg, ale w większości przypadków, jest to jeden z kluczowych elementów. Stwórz w domu spersonalizowane zaproszenia, oczywiście w stylu wybranej tematyki. Jednak nie rób tego sam. Na pewno zaangażuj małego solenizanta. Nie zniechęcaj się tym, że dzieło nie będzie doskonałe. Nie każdy umie wycinać, kleić i ładnie pisać. Chodzi o chęci, więc przymruż oko i swoją precyzyjność odłóż na chwilę na bok.

Pozvánka na záhradnú párty

Dzieci lubią pomagać, kiedy mają poczucie, że robią coś ważnego. Pozwól im tu i tam coś poprawić, nasypać coś do miski lub pozostaw im wolną rękę przy wyborze muzyki.

Wybierz przekąski

Tu się dobrze zastanów. Chcesz zapraszać tylko dzieci, czy też i ich rodziców. Jeżeli razem, będą konieczne większe zakupy. Jeśli tylko dzieci - koszt imprezy będzie tańszy. Nie jest to takie proste. Możesz spróbować spytać dziecka, co lubią jego koledzy, ale nie oczekuj żadnej konkretnej listy.

Občerstenie - Záhradná oslava

Oczywiście, jeśli chodzi o słodycze, zawsze będzie to strzał w dziesiątkę. Jednak na pewno nie chcesz, aby Twoje dzieci opychały się słodyczami i niezdrowymi przekąskami. Zawsze przemyć na stół jakieś zdrowe i smaczne potrawy. Owoce to niezbędne minimum. Ryzykujesz tylko tyle, że potem będziesz musiał to dojadać przez kilka dni :-) Nie zapomnij o szampanie dla dzieci - w końcu to impreza. Jeśli chcesz bardziej zyskać w oczach dzieci, szampana zaserwuj w kieliszkach dla dorosłych.

Bądź praktyczny

Wszystko dokładnie przemyśl i przygotuj dobry plan. Impreza będzie udana, wbrew temu, że nie będzie kosztowała setek złotych. Dzieciom jest wszystko jedno w czym będą serwowane posiłki. Wybierz tanie papierowe talerze oraz kubki. Jeżeli uda Ci się znaleźć naczynia z postaciami z bajki, będziesz uchodził za prawdziwego bohatera. Ozdoby zrób własnoręcznie z papieru i kartonu. Dziecięca wyobraźnia zrobi resztę. Dokładnie wszystko przemyśl i skorzystaj z domowych zasobów. Ze starych rzeczy można zrobić doskonałe rekwizyty, które utworzą atmosferę całego wydarzenia.

 

Nie pozwól dzieciom nudzić się

Detská párty

To najważniejsze - program dla dzieci. Możesz pozostawić go dzieciom, które zapewne potrafią same się bawić, jednak o wiele lepiej będzie, kiedy tą zabawą troszkę pokierujesz. Lub zostaw to profesjonalistom i zamów grupę animatorów, którzy Cię fachowo zastąpią. Jeśli jednak ufasz własnym zdolnościom, przygotuj imprezę w ogrodzie sam. Skorzystaj z wszystkiego, co daje Ci ogród. Pamiętaj jednak o bezpieczeństwie.

Pozwól dzieciom się wyszaleć, ale zaserwuj im czasami coś spokojniejszego np.  modelowanie z plasteliny lub gry planszowe. Na pewno wyklucz jakiekolwiek programy telewizyjne, gry na komputerze lub tablecie. Do tego jest czas w domu, na imprezie powinniśmy się bawić. Jeszcze jedna ważna rzecz: nie lekceważ muzyki, ponieważ dzieci ją kochają chociaż trzeba przyznać, że gust może pozostawiać wiele do życzenia :-)  

Przygotuj się również na złą pogodę

Nie poddawaj się nawet w przypadku złej pogody. Kreatywny rodzic zawsze sobie poradzi. My polecamy skorzystać z szybkorozkładanych namiotów imprezowych, których jest sporo w naszej ofercie. Za ich pomocą możesz stworzyć dla dzieci strefę relaksu oraz cień, kiedy mocno świeci słońce lub uchronić przed deszczem.

Párty stan na záhradnú oslavu

 Ponieważ namioty naprawdę szybko się rozkładają i z ich obsługą da sobie radę nawet osoba "nietechniczna", nie musisz ich mieć postawionych w ogrodzie od początku i dlatego nie będą przeszkadzały nawet wtedy, kiedy masz mniejszy ogród. Postawisz go szybko - nawet kiedy zaczyna padać.

Jeżeli rzeczywiście masz odważnych solenizantów, w takim namiocie, w ogrodzie, można nawet spać. Przecież rycerze, szlachta, a nawet sam sułtan mieszkali kiedyś w takich namiotach na wyprawach wojskowych. Prawie w takich namiotach... Rozkładanie trwało trochę dłużej i było do tego potrzebnych więcej ludzi. W każdym razie, szybkorozkładane namioty imprezowe mogą być ciekawym elementem urodzinowej imprezy.